Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nie po to czeka na karte tyle czasu, zeby ja pozniej zrzucac :>

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Widziecie u niego cokolwiek poza asiorami?
    Wiec nie 4-betuj.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Wiec nie 4-betuj.
    Niby tak, ale z drugiej strony wkładam rozdnaie 1/3 stacka i mam easy fold. A jeśli tylko sprawdzę 3beta, to czy nie oddam więcej na niskim boardzie?

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jezeli uwazasz, ze on tam ma QQ i AK to flat jest ok, jezeli uwazasz, ze nie ma to fold pf :>

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    O tym, że ktoś jest murkiem do zrzucania kk pre nie świadczy raczej vpip i pfr tylko 3bet i 4bet. Są goście, którzy mają 3bet ~1 i 4bet ~0,3 i tylko tacy tam zawsze mają asy.

    jesli gosc ma PFR 5%, to jaki bedzie jego zakres 3bet, a co dopiero 4bet - taki nit 4bet bedzie mial zapewne .5%-1% - KK+.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Niby tak, ale z drugiej strony wkładam rozdnaie 1/3 stacka i mam easy fold. A jeśli tylko sprawdzę 3beta, to czy nie oddam więcej na niskim boardzie?
    przeciwko asom oddasz. ale póki dopiero 3betuje to moze tez mieć tam np. QQ, z którymi na niskim boardzie chetnie odda Ci cukierki. a jeśli sądzisz że już 3bet oznacza koniecznie rękę lepszą od Ciebie i nie ma żadnej jego ręki której warto by nie wyrzucać to fold lub setmine.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Dokładnie. Jeśli 4betujesz żeby potem zrzucić to jest to blef i możesz tam równie dobrze mieć 35o. Moim zdaniem żeby zawęzić range jakiegoś gracza do tylko 1 ręki pre flop trzeba mieć na niego naprawdę dobry read i dość duża próbkę rozdań. Bez tego KK są pre nie do zrzucenia, nawet murki overplayują AK i QQ a poza tym nawet vs AA masz niecałe 20% equity a po 4 betcie dostajesz bardziej atrakcyjne oddsy.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    4-bet preflop for information to najsilniejsze zagranie w NL Holdem . Tylko, że jak zrzucimy to tak naprawdę dalej nie wiemy co miał przeciwnik! 11/4 to wcale nie taki murek, są bardziej selektywni . Myślę, że spokojnie gramy vs QQ+ (w najgorszym wypadku) czyli ez call - mamy prawie idealnego flipa.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Ja bym tego nie wyrzucił, i chyba chłopie przesadziłeś że tylko AA, poza tym jak ma to twój król czeka na river !

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    A stakujecie się z przeciwnikiem co ma po staty 13/10/3.4 ale uwaga 3bet : 1% ! , próbka po niecałych 200 handach ??

    Czy na takiego typka KK to setmining