Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez kroliczekone Zobacz posta
    PS: Proponuje zwiekszyc add-on'a (powinien byc 1,5 stack'a poczatkowego) do 3000 chips,aby byl oplacalny (partz. kazdy go zakupil) i budowala sie pula. Ale to taka moja osobista refleksja,choc mysle ze wiele osob sie zemna zgodzi.
    Dzięki za sugestię, uwzględniliśmy ją w naszych regułach gry. Addon został podwyższony do 1,5 stack'a początkowego. Nastąpiły również zmiany co do pierwszych level'i przed pierwszą przerwą i warunkach rebuy.

    Zapraszamy do udziału w turnieju.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    wieczorami zawsze jest miejsce na pl nowy targ

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Zamiast:
    Rebuy - do 4 levelu włącznie można się raz dokupić, pod warunkiem, że straciło się wszystkie żetony

    Sensowniej brzmi:
    one rebuy - przez 4 pierwsze levele można 1 raz się dokupić, jeśli straci się wszystkie żetony lub gdy nasz stack jest mniejszy niż stack początkowy ( wyrównanie do stacku początkowego).


    Blindy dość szybką lecą, więc warto, żeby był jeszcze jeden poziom (100-200 bez ante), które przeważnie jest w każdej strukturze turnieju

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Zamiast:
    Rebuy - do 4 levelu włącznie można się raz dokupić, pod warunkiem, że straciło się wszystkie żetony

    Sensowniej brzmi:
    one rebuy - przez 4 pierwsze levele można 1 raz się dokupić, jeśli straci się wszystkie żetony lub gdy nasz stack jest mniejszy niż stack początkowy ( wyrównanie do stacku początkowego).


    Blindy dość szybką lecą, więc warto, żeby był jeszcze jeden poziom (100-200 bez ante), które przeważnie jest w każdej strukturze turnieju
    Jeżeli chodzi o REBUY, zostało to zmienione na stronie, tylko zapomnieliśmy zmienić na tym forum.
    Dzięki za sugestie.

  5. #15
    Zrobcie zapisy na forum,dzieki temu bedzie znana szacowana liczba uczestnikow. Poprostu napiszcie ktos juz jest zapisany,i na biezaco aktualizujcie liste. Mnie mozecie zpisac.

    Pozdrawiam
    Lukasz

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Przeczytałem na Waszej stronie, że ma być też liga regularna od października.
    Pomysł OK, ale termin tragiczny.
    Wydaje mi się, że niedziela godz. 13 to nie jest odpowiedni moment na grę w pokera.

    Po sobotnich imprezach w niedziele rano dużo ludzi nie będzie miała ochoty iść na turniej, siedzieć kilka godzin i myśleć:P
    Do tego w niedzielę wieczorem w Tawernie jest liga o bardzo podobnym wpisowym, na którą chodzi wiele osób, a jakoś nie wydaję mi się, żeby chciało się ludziom chodzić na dwa turnieje jednego dnia.
    Dlatego uważam, że frekwencja będzie tragiczna i radzę zmienić termin.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez Koyotee Zobacz posta
    Przeczytałem na Waszej stronie, że ma być też liga regularna od października.
    Pomysł OK, ale termin tragiczny.
    Wydaje mi się, że niedziela godz. 13 to nie jest odpowiedni moment na grę w pokera.

    Po sobotnich imprezach w niedziele rano dużo ludzi nie będzie miała ochoty iść na turniej, siedzieć kilka godzin i myśleć:P
    Do tego w niedzielę wieczorem w Tawernie jest liga o bardzo podobnym wpisowym, na którą chodzi wiele osób, a jakoś nie wydaję mi się, żeby chciało się ludziom chodzić na dwa turnieje jednego dnia.
    Dlatego uważam, że frekwencja będzie tragiczna i radzę zmienić termin.
    +1

    Raczej nie ma we wroclawiu tylu zawodnikow (przynajmniej narazie) zeby w jeden dzien graly dwie ligi, a ci co chodza do Tawerny pewnie przy tym zostana. Nie lepsza byla by sobota lub piatek wieczor?

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Billu Zobacz posta
    Nie lepsza byla by sobota lub piatek wieczor?
    A jaki klub, zamiast zrobić normalną imprezę, będzie chciał organizować turnieje pokerowe w tym czasie?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Kleo a Ty nie na Malcie?

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    A jaki klub, zamiast zrobić normalną imprezę, będzie chciał organizować turnieje pokerowe w tym czasie?
    Kto powiedzial ze to musi byc klub? Mysle ze jakas salka na pewno by sie znalazla. W Jeleniej chyba graja w piatki, wiec mozna. Sobota tez byla by lepsza od niedzielnego poludnia.

    Rozumiem ze tylko pierwszy turniej jest organiziowany z uzdialem PokerStars, liga jest juz nie sponsorowana?