Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 204

Wątek: - Tlen -

  1. #71
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Pamietnik Planktona
    "Pamiętniki Planktona" to pełna przygód, wzruszeń i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o codziennej prozie życia jednego z wielu fanów Wisły Kraków - Ryszarda C. spisana w formie pamiętnika."


    Pamiętnik ten był pisany w postaci bloga od 14.09.2001 do 26.12.2001, a tutaj jest wszystko zebrane w całość. Zajebiście się czyta, a niektóre teksty miażdżą suty jak to mówi Chylińska. Poniżej parę cytatów:


    Siwy ma nową laskę, znam ją z widzenia, jabcoki pijała pod sklepem. Straszny pokemon, ale Siwy jest zafascynowany.


    Ależ Siwy ma grata samochód, śmialiśmy się ze kupił auto w cenie butów, bo kosztowało 400 zet - to poldzio chyba 20-letni, pordzewiały jak puszka po konserwach na dnie morza, ale Siwy sprzęt tam ma... Jedziemy i słuchamy N.A.S. - niech chamstwo wie, że szlachta się wozi !


    Wczoraj z Siwym wpadliśmy na genialny pomysł. Będziemy handlować spirytusem.... Co tam Rockefeller, ten to przy nas CHUJ . Każdy zaczynał od zera, my od 300 litrów. Więc mamy lepszy start.


    Piliśmy jakąś wódkę korzenną. 60 voltów. Mocna jak gospodarka USA, trzy razy mnie po kiblu rzucało. A Jarka z Turczynką to chyba z pięć.


    Oj miasto to ogromne, przez samo przedmieście jechaliśmy godzinę. Czarnuchów w centrum od zajebania, Ku-Klux-Klan miałby tu raj...


    Brzydkie te Czechy nocą jak Cyganka o świcie. Szaro, brudno i cicho. Rumunia, czy ki chuj ?!


    W Wigilię ledwie zdążyłem garnitur ubrać, a już pierwszy dzwonek do domofonu. Ciocia Władzia przylazła, z wujem Heniem, synem Kaziem i córami Sylwią, Kingą i najbardziej wkurwiającą Kasią. Kaziu to ponoć jakiś geniusz matematyki. Olimpiady powygrywał i ma szkła po -7 dioptrii. Ma dopiero 15lat a już cała rodzina o nim pierdoli, że to Einstein. Dupa tam, nie Einstein.. Chłopak nawet nie wie w której lidze Wisła gra. Co z niego wyrośnie, to ja nie wiem. Ale na pewno nic dobrego.


    Jak ktoś ma ochotę przeczytać całość to tutaj do pobrania;
    http://www.sendspace.pl/file/60db22d5039356cd22ef760

    znalezione na blogu Kuraka
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 19-12-2009 o 18:10

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    Warto bylo dla niej to obejrzec so sweet
    dmuchane usta fe. moja była też sobie kiedyś nadmuchała i nie mogłem na nią patrzeć przez miesiąc "so nerve-wracking!" hehe

  3. #73
    pitshot link nie działa
    wrzuć to jeszcze raz może na rapida lub poprzez jakis wyslijto.pl
    byłbym wdzięczny

  4. #74
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    napiszę do Kuraka


    EDIT
    link poprawiony
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 19-12-2009 o 18:09

  5. #75
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    przeczytałem początek...zajebiste
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 21-12-2009 o 18:56

  6. #76
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wroclaw/Radom
    Posty
    39
    poprosze

    EDIT: btw w Wisle zostalo 60os i jesli dobrze czytalem to chlopaki graja wciaz w pelnym skladzie

  7. #77
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    A bo to dzisiaj graty Ukasz jak bedziesz mial jakies nowe info daj znac.

  8. #78
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wroclaw/Radom
    Posty
    39
    no i chlopaki w kasie pechowo tylko Kuba odpadl widze na 43msc przy 40platnych

    Pietruh rowniez wylecial - 36-ty
    Ostatnio edytowane przez ukasz0206 ; 19-12-2009 o 21:10

  9. #79
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    24
    Hej!! Kuba i PIETRUH odpadli z tym że PIETRUH załapał się w kasie. Trzeba jednak powiedzieć że dzielnie bronił się na "bublu". Ogólnie fajna impreza i nawet o nas tu dbają: obiad zajebisty plus 60 zeta na %%% więc miło. Aquapark z tego co nasze lepsze połówki mówiły też niczego sobie.
    Zostało 35 graczy z tym że jest jeszcze kilku zatwardziałych "shortów". Obecnie posiadam 70k w żetonach przy średnim ok.42k. Jutro zaczynamy rozgrywki od blindów 2k/4k ale poziomy z 30 minut zwiększone będą na 45 więc będzie troszkę gry. Było kilka ciekawych akcji ale to może jutro bo szczerze mówiąc strasznie zmęczeni jesteśmy a faza bubble z grą ręka za rękę trwała chyba z godzinę.
    Pozdrawiamy i dzięki za wsparcie!!


    PS. i jak się okazuje ma 4 stack
    http://www.everestpoker.com/blog/pl?cat=374
    Ostatnio edytowane przez Lucusi ; 19-12-2009 o 21:34

  10. #80
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wroclaw/Radom
    Posty
    39
    cisnij jutro cisnij ale tak patrzac...sredni stack 10bb :P mimo wszystko moze byc mala loteria w kluczowych momentach :>