Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 204

Wątek: - Tlen -

  1. #191
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Donmaroso Zobacz posta
    Z radością prezentuję pierwszą produkcję TV-POKER.PL
    Jest to relacja ze stołu finałowego Mistrzostw Regionalnych FullTilt Polish Poker Championship w Gdańsku. Póki co portal jeszcze mamy w budowie, więc podaje linki na youtube:

    YouTube - FullTilt Polish Poker Championship Gdańsk cz.1
    YouTube - FullTilt Polish Poker Championship Gdańsk cz.2
    YouTube - FullTilt Polish Poker Championship Gdańsk cz.3
    YouTube - FullTilt Polish Poker Championship Gdańsk cz.4
    YouTube - FullTilt Polish Poker Championship Gdańsk cz.5

    Pozdrawiam
    .

  2. #192
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Pomóżmy MIPI-emu!

    Z pewnością spora część polskiego środowiska pokerowego zna MIPI-ego, mieli okazję grać z nim przy stole podczas Polish Poker Tour czy podczas USOP-ów i gier w warszawskich kasynach. Ci, którzy go nie poznali mogli rok temu czytać jego blogi . W związku z tym zamieszczamy apel i gorącą prośbę o pomoc dla MIPI-ego, który jest ciężko chory.



    MIPI zachorował rok temu, chociaż później jeszcze kilka razy pojawił się na turniejach w warszawskim Hyattcie i można było mieć nadzieję, że jego leczenie zmierza w dobrym kierunku tak się nie stało. W związku z tym, że sytuacja zdrowotna MIPI-ego jest bardzo zła przysłał on maila, który w całości publikujemy poniżej:
    "Pawle,

    zwracam się do Ciebie z wielką, ale to wielką prośbą.

    Jak dobrze wiesz rok temu wykryto u mnie nowotwór. Tydzień temu usłyszałem od lekarza, że medycyna w Polsce położyła na mnie kreskę, że pozostało mi x tygodni/miesięcy życia. Zastosowano na mnie wszystkie dostępne w Polsce (dopuszczone przez NFZ) chemie i niestety żadna nie przyniosła rezultatu i wyniki badań są coraz gorsze. Nie wiedzą nawet co dalej robić i na razie czekam na decyzje lekarzy wojewódzkich o trybie leczenia niestandardowego - jedynie tyle są mi w stanie zaproponować (choć wiem, że praktycznie to jak nie robienie nic).
    Jako mąż i ojciec (córka idzie w przyszłym roku do komunii, syn skończył właśnie 1,1 roku) nie mam zamiaru się poddać i czekać z założonymi rękami. Dzięki pomocy rodziny udało mi się rozpocząć próbę podjęcia drogi leczenia za granicą - najpewniejsze to klinika w Szwajcarii i Holandii. Niestety wszystko zaczyna obijać się o finanse. Dotychczasowe leczenie (wszystkie leki osłonowe, dodatki związane z chemią) już znacząco odbiło mi się na kieszeni, tym bardziej, że nasz szacowny ZUS w swoim czasie zabronił mi pracować i skierował na rentę.
    W związku z powyższym chciałem się zwrócić z apelem przez Waszą stronę do środowiska pokerowego w Polsce o przysłowiowy 1$. Sam nie jestem zwolennikiem "proszenia się", ale długo rozmawiałem o tym i z Sejem, jak i z Doti, którzy przekonali mnie do napisania takiej prośby do Ciebie. Ci co zechcą być może uratować mi życie to mnie wspomogą i może dane mi będzie zagrać jeszcze z nimi przy stole pokerowym i w podziękowaniu uścisnąć im dłoń.

    Jaka będzie treść apelu/komunikatu (o ile oczywiście wyrazicie na to zgodę) możecie ustalić sami. Moją historię znasz. Miałem nowotwór złośliwy jelita grubego, który wycięli mi operacyjnie. Niestety przerzuty mam na wątrobie i płucach. O ile w grę wchodzi jeszcze (być może jak to stwierdził ostatnio mój lekarz) przeszczep wątroby, o tyle nic nie możemy zrobić operacyjnie z płucami, gdyż zakażone są oba.

    Michał "MIPI" Piesiewicz"

    Przyłączamy się do apelu Michała i prosimy Was o symboliczne wpłaty, które wierzymy, że pomogą wrócić MIPI-emu do zdrowia.

    Preferowany przez MIPI-ego sposób wpłat to:

    * konto na PokerStars - DURSCHO
    * konto mBank - 47 1140 2004 0000 3902 1684 2188
    * konto Moneybookers - profesjonalizm@poczta.fm


    Oba te konta są puste i MIPI zadeklarował, że regularnie będzie podawał stan konta oraz perspektywy wykorzystania pieniędzy.

    Pomóżmy Michałowi!

    ARTYKUŁ Z:
    Pomóżmy MIPI-emu! | Poker News | PokerTexas.pl




    Turniej charytatywny dla MIPI-ego na ParadisePoker



    Turniej charytatywny dla MIPI-ego rozegrany zostanie o godzinie 20:00 w najbliższą niedzielę, 22.08, na ParadisePoker. Turniej odnajdziecie w zakładce "Prywatne", a jego nazwa to "Gramy dla MIPI-ego".

    Formuła turnieju to €5 rebuy (bez żadnej opłaty na poczet rake`u). Turniej będzie miał strukturę turbo, tak aby móc się wykazać jak największą ilością rebuyów. ParadisePoker dorzuci od siebie do puli €250, które wraz z funduszami uzbieranymi z wpisowego trafią na konto MIPI-ego.

    Dla zwycięzcy tego turnieju przewidziany jest zestaw gadżetów ParadisePoker: walizka żetonów + 2 talie kart + T-shirt.

    ARTYKUŁ Z:
    Turniej charytatywny dla MIPI-ego na ParadisePoker | Paradise Poker news | PokerTexas.pl

  3. #193
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Książka Lee Nelsona "Zagrajmy w pokera" po polsku

    http://media.intellipoker.com/downlo...n%2BPDF%2BBOOK

    Książka jest udostępniona za darmo, jeśli komuś druknąć (wydruk+bindowanie=11zł) niech da znać

  4. #194
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska (HESOP) Powracają !!!


    Pierwszy turniej z nowego cyklu HESOP odbędzie się w dniach 29 -31 października 2010 w Kasynie Kartáč Ostrava

    pełne info i zapisy w temacie:
    http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...powracaja.html

  5. #195
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    WSOP Main Event 2010- November Nine NA ŻYWO!!!

    relacja zaczęła się o 20.00

    Watch Live World Series of Poker No Limit Hold'Em Championship (Final Table)

  6. #196
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  7. #197
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Barcelona : Real Madryt 5 : 0
    Nie ma takiego bicia...koniec imprezy...dziękuje i dobranoc

    YouTube - Nie ma takiego bicia ORYGINAŁ

  8. #198
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    PCA Caribbean Adventure 2011
    Main Event - stół finałowy zapis z Live streaming (pokazane wszystkie ręce)


    Free Poker Videos - Watch Poker Videos for Free

  9. #199
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    reportaż o pokerze w faktach TVN


  10. #200
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    jak ktos uczestniczy w reload bonusie na poker starsie, to dostal ticket 5,50$ na home games.
    ustawilem turniej na jutro (niedziela) na godzine 19.30. zapraszam do gry, a jak nie macie czasu zagrac, to przynajmniej sie zarejestrujcie, zeby troche tego PSa oskubac Mrugnięcie

    oto wskazowki odnosnie zapisania sie do Klubu:

    - Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
    - Click the 'Join a Poker Club' button
    - Enter my Club ID number: 186805
    - Enter my Invitation Code: abrakadabra