Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 138
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    własnie mielismy grac dzisiaj cash, to jak?

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Jeśli są zainteresowani grą cash, proszę podzwonić po znajomych - ja mogę być na 20-21 w lokalu, ale chciałbym mieć wcześniej sygnał.

  3. #23
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Seba na priwa nie odpowiedziałeś to może na forum przeczytasz.
    Mam pytanie ,który to był turniej z kolei w lidze i ile jest od betfair kaski na neta?

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    dzieje sie cos dzisiaj u was?

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Moze zagramy jakiegoś sita.
    Napewno kilku chentnych by sie znalazło.
    Napiszcie coś wczesniej pozdro.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    skonio betfair nie daje kaski na neta tylko doklada pule do niedzielnego turnieju online exclusive

  7. #27
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Aha ale i tak nadal nie wiem ,która to była kolejka Ale dzięki za info.

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Byłem dzis. Jest super jeszcze lepiej niz w Zawierciu. Tak trzymc teraz tylko turnieje i bedzie najlepszy lokal na slasku pozdro

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    potwierdzam bardzo fajnie...

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    W związku z przeniesieniem się w nowe miejsce All In Club zmienia system rozgrywek.

    Dziś w czwartek ostatnie spotkanie w formule turnieju za 15 Re-buy.
    Od jutra zaczynamy nowy cykl rozgrywek Ligi Betfair / AllInClub - jutro pierwsze spotkanie ligowe (Skonio masz odpowiedź, sorry). BI pozostaje niezmienny - 70DC.

    Rozkład jazdy w porozumieniu z innymi ligami (Mikołów, Katowice) będzie wygladał następująco:

    Poniedziałek - Liga BI 20 + 2RB (odpowiednik Ligi dla początkujących) - start 28/09/2009 + Cash
    Wtorek, Środa, Czwartek - zapraszamy na rozgrywki Cash
    Piątek - Liga AllInClub / Betfair BI 70 DC
    Sobota, Niedziela - turnieje okazjonalne, cash, turniej online dla obu lig (poniedziałkowej i piątkowej)

    Jeśli macie jakieś sugestie - proszę pisać śmiało Zastanawiam się nad ewentualną zamianą poniedziałku z piątkiem, ale musicie się wypowiedzieć.

    Przypominam, że All In Club jest (jakby kiedys nie był ) otwarty 24h przez 7 dni w tygodniu - więc wystarczy krótki telefon do mnie, żeby zorganizować cash lub S&G)

    PS. Z zainteresowanymi kwestie zamknięcia pierwszego sezonu omówię indywidualnie.
    Ostatnio edytowane przez AllInClub ; 24-09-2009 o 07:20