Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Nauka kosztuje

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    Czyli zeby sie nauczyc naprawde to tylko sprobowac na RealMoney?
    Czyli trzeba wtopic iles prawdziwych pieniedzy?

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez indor
    I czy poziom gry na PlayMoney bardzo sie rozni od gry na RealMoney?
    Play Money to sluzy do tego, zebys nauczyl sie zasad gry (tzn. jaki uklad starszy, kto pierwszy podbija itp.), tutaj powinienes np. wiedziec jaki reka daje nuts przy dowolnym stole itd.
    Jak chcesz sie uczyc juz taktyki gry, to polecam wplacic ze 30-50$ (albo wygrac cos w jakims freerollu), a potem grac z tym na mikrostawkach (0.01/0.02 - sa na PS i pewnie paru innych roomach). Jak bedziesz gral wg jakiegos sensownego schematu (np. ten w temacie Kakashiego), to powinienes w dluzszym okresie czasu byc na plus, a przy okazji uczysz sie grac tanim kosztem.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    17
    kurde a ja juz podejrzewalem ze jestem pokerowym geniuszem na miare Stu Ungara a tu sprowadzacie mnie na ziemie. No wiec bede musial zprobowac za prawdziwe sianko jak przegram to moze przestanie mi sie podobac poker a jak wygram cokolwiek to tez dobrze.

    Ale unikacie mojego pytania czy mozna jakies pieniadze wygrac jak juz czlowiek pocwiczy i czegos sie nauczy?
    Jakie kwoty wygrywacie miesiecznie?
    Nikomu nie powiem

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez indor
    Ale unikacie mojego pytania czy mozna jakies pieniadze wygrac jak juz czlowiek pocwiczy i czegos sie nauczy?
    Pewnie ze mozna. Jakby mozna bylo tylko przegrywac, a wygrywac by sie nie dalo, to przeciez nikt by nie gral (Chociaz sa wyjatki, np. lotto )

    Cytat Zamieszczone przez indor
    Jakie kwoty wygrywacie miesiecznie?
    Nikomu nie powiem
    A odswieze troche stary topic...
    http://forum.pokerzysta.pl/viewtopic.php?t=923

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Jarx
    (Chociaz sa wyjatki, np. lotto )

    Przeciez codzienie wygrywajasetki osob

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    ta po 5zl

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    czytalem tu kiedys posta o tym jak ktos uważal sie za dobrego gracza nie grając na kase ani nawet play money ale na WP,a jak dla mnie gorszego pokera nigdzie nie uświadczysz
    czyli jeżeli dobrze ci idzie na play money to już napewno możesz śmiało śmigać na wp a tam można podobno zarobić na wet 8,10k na miesiąc
    p.s.
    pamiętam że skończylem przygode z play money na expie mając 300k

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    p.s.2
    play money a limit od 0,02/0,04 do 0,025/0,50c nie różni sie totalnie niczym,przynajmniej na absolucie i paradise to tak na margoinesie