Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: 5$, Jj

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $2,680 - Pokerhand.org

    Gosc dosc agresywny i 3betowalem go 2 raz z rzedu,

    iz jako poczatkujacy zaliczyc to do coolerow czy gdzies mozna wytknac mi blad?

    Jak czesto w HU bac sie sparowanych boardow na tym poziomie po 3becie PF?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Standard przy tych stackach.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Co wiemy:
    - nie ma AA, KK, QQ - prawdopodobnie by 4betowal
    - nie ma Ax - musialby byc na tilcie zeby zagrac tu allin
    - TT - jest mozliwe (moze Cie wziac na mocnego AK i myslec ze nie trafiles flopa)
    - moze miec mocne suited/unsuited connectors (w tym przypadku gapers) - jezeli drugi raz z rzedu zagrales reraise to mogl Cie sprawdzic z taka slabsza reka, mnie sie to czesto zdarza
    - przy takich stackach pewnie wolalby fold niz raise-allin w tej sytuacji (nie stracilby duzo, a blindy jeszcze niskie), no chyba ze jest gra kiepsko i jest znieciepliwiony (tilt)

    Ja bym sie tu mogl pokusic o fold (procentowo fold 60% / call 40%), ale gram bardzo tight..

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    ja gram zawsze allin tu, bardzo czesto bedzie mial FD lub 10-A6

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $2,680 - Pokerhand.org

    Gosc dosc agresywny i 3betowalem go 2 raz z rzedu,

    iz jako poczatkujacy zaliczyc to do coolerow czy gdzies mozna wytknac mi blad?

    Jak czesto w HU bac sie sparowanych boardow na tym poziomie po 3becie PF?
    turbo standard ..... usmiechasz sie i lecisz nastepny

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    . usmiechasz sie i lecisz nastepny
    jak zwykle dajesz głupie rady :P

    robisz tak: wydajesz bojowy okrzyk, łapiesz klawiaturę w prawą ręke, podrzucasz myszkę, odbijasz i robisz home run'a wymachując do publiczności(lasek na plakatach w pokoju), potem podłączasz resztki sprzetu i grasz kolejnego hu, w ten sposób ryzyko wystąpienia tiltu w kolejnych grach jest znikome, a to najwazniejsze

    tak btw. w tej sytuacji to standard

    choć znam ludzi, którzy przy niższych blindach i rozegraniu villaina: c/call flop, min raise turn zrzucają overpary i zwykle mają rację,
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 17-09-2009 o 02:36

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    snap call

    na tych stawkach random zagra tak i z drawem do koloru, oesd

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    A nie dostalem w sumie odpowiedzi na najwazniejsze pytanie -> jak czesto po takiej akcji preflop bac sie sparowanego boardu na tej wysokosci?
    czy 77-88 tez byscie pushowali posftlop?

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    A nie dostalem w sumie odpowiedzi na najwazniejsze pytanie -> jak czesto po takiej akcji preflop bac sie sparowanego boardu na tej wysokosci?
    czy 77-88 tez byscie pushowali posftlop?
    Oczywiscie mozna ladowac wszystkich graczy z tych stawek do jednego worka i mowic ze random mogl tu zrobic raise all in nawet z OESD.

    Ale jesli sie chce osiagac jeszcze lepsze rezultaty to trzeba czasami zagrac niekonwencjonalnie i np. spasowac niezla reke grajac z dobrym graczem.

    Watchmegobroke ma w statsach 64% wygranych i 24% ROI. Fakt, probka jest niewielka bo tylko 68 gier, ale jezeli caly czas gral solidnie, kontrolowal pot size, gral tight OOP to raczej po takiej grze jak tu (call 3bet pf, allin po becie w dodatku majac przewage w chipsach) na pewno mail cos mocnego - solidni gracze nie beda na tym etapie dozyc do flipow, a tu to bylo az nadto ewidentne ze chcial bys zagral call.

    Solidni gracze na tych stawkach graja naprawde tight (nawet jak maja male stacki) i nie beda probowac blefowac w takim momencie. W dodatku lubia callowac raisy kartami typu 97, 98, 87, TJ, T9, T8 bo wiedza ze jak trafia to Cie wystackuja i po grze.

    Ja bym tu (ze w przypadku solidnego gracza takiego jak ten) oczekiwal tripsow znacznie czesciej niz drawow. Tak jak napisalem na poczatku, 60% to trips, 40% to draw + ew jakas para.
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 19-09-2009 o 09:47

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    call 3beta z 97o _NIE_ jest solidny