Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: KQs => NL_50

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    PeriMCS - jak to, co chcial osiagnac? Ta reka jest pewnie 50/50 ze slabym asem, ktorego mozna takim ch/r zrzucic. Po to sie raisuje z drawami, zeby przede wszystkim zwinac lezaca pule. Call flop, call turn z taka reka jest moim zdaniem nieporozumieniem.
    Rozegrane dobrze, dziwie sie, ze nie jestes zadowolony, ze zawinales pule. Ogolnie ja po prostu od razu betuje, ale biorac pod uwage, ze byl na buttonie i moze miec crapa, to taki ch/r jest moze nawet lepszy.
    A po jego reraise, no coz, zalezy jak kolesia widzisz, jak duzo zreraisowal. To jest wlasnie ryzyko semiblefu, ze w takich sytuacjach mamy czesto trudne decyzje, ale ukradzione pule rekompensuja te przypadki.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    PeriMCS - jak to, co chcial osiagnac? Ta reka jest pewnie 50/50 ze slabym asem, ktorego mozna takim ch/r zrzucic. Po to sie raisuje z drawami, zeby przede wszystkim zwinac lezaca pule. Call flop, call turn z taka reka jest moim zdaniem nieporozumieniem.
    Rozegrane dobrze, dziwie sie, ze nie jestes zadowolony, ze zawinales pule. Ogolnie ja po prostu od razu betuje, ale biorac pod uwage, ze byl na buttonie i moze miec crapa, to taki ch/r jest moze nawet lepszy.
    A po jego reraise, no coz, zalezy jak kolesia widzisz, jak duzo zreraisowal. To jest wlasnie ryzyko semiblefu, ze w takich sytuacjach mamy czesto trudne decyzje, ale ukradzione pule rekompensuja te przypadki.
    Nie zrzuci A na flopie to raz.
    Tutaj możesz mieć najlepszą rękę i nie musisz nikogo wywalać, żeby wygrać to dwa. Utrzymując blefy zarabiasz więcej + masz 9 outów do nuta nawet jak masz gorzej. Po CR wygrywasz pulę od kogoś kto by być może odpalił 2nd barrela jako bluff i byś zarobił więcej, a jak dostaniesz reraisa to ładujesz stacka ze znacznie gorszą ręką albo foldujesz rękę z potencjałem.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeśli ktoś tu odpali 2nd barrel, to często też wywali 3rd na blank riverze obstawiając nas na draw (a ma luksus pozycji, więc będzie mu z tym łatwiej). Chcesz check-callować 3 streety z tą ręką, czy zrzucisz się grzecznie na river? Jeśli dobrze znasz tendencje przeciwnika, to takie rozegranie może nie być złe, ale bez odpowiednich informacji wolę zamienić rękę w czysty blef na flopie i zgarnąć pulę już teraz.
    No i grając check-call, check-call i leadując na river nie zarobisz za dużo na swoim flushu.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    20/14 ze stealem 19% na 6max odpali kiedykolwiek 3rd barrel bez A? Raz na 50 rozdań może.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeżeli, jak twierdzisz, wywali 2nd barrel bluff, to czemu nie miałby i na river betować? Może board nie jest super drawowy, ale po akcji check-call, check-call nie obstawi cię na pewno na mocną rękę (a najprawdopodobniej pomyśli, że masz flush draw), więc może wypalić z trzeciej lufy, jeśli już się zdecyduje atakować turn. I chyba właśnie to byłaby najlepsza opcja dla niego, jeśli nie ma nic, co miałoby jakieś showdown value.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Napisałem, że być może odpali. Gość ze statsami 20/14 steal 19 poprostu nie wie jak grać więc nie sądze, aby grał 3barrel bluffy. Prawdopodobnie przeczeka na turnie A słabego nawet.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    A nie zrzucilbys slabego A, jesli callnal bys na flopie moj raise, a potem dostalbys kolejnego konkretnego beta na turnie? Z reguly takie rozegranie implikuje mocna reke, ja bym sie mocno zastanowil nawet ze srednim A.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    A nie zrzucilbys slabego A, jesli callnal bys na flopie moj raise, a potem dostalbys kolejnego konkretnego beta na turnie? Z reguly takie rozegranie implikuje mocna reke, ja bym sie mocno zastanowil nawet ze srednim A.
    Standardowo bym zrzucił. Ale i tak myślę, że więcej zarabiasz zatrzymując go ze słabszymi rękami, niż wywalając go ze słabymi A, które stanowią mały % jego zakresu.

    BTW: W przypadku zagrania CR na flopie pozostaje nam tylko push na turnie i reprezentuje to bardzo wąski zakres dobrych rąk - 55 tylko?