Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 238
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Pieprzycie panowie za przeproszeniem. W hip-hopie jak i w każdym rodzaju muzyki są artyści i wykonawcy. Winę za złe postrzeganie hip-hopu ponoszą Vivy, MTV puszczające chłam jaki mało. I towarzystwo myśli, że hip-hop to właśnie ten pan w okularach przeciwsłonecznych na dyskotece śpiewający z miłą panią wybrana na castingu. Drugie skrzywienie to chwdp i 50% bluzgów. Naprawdę są w Polsce dobre płyty, bez przekleństw i metroseksualnych kolesi. Tylko totalni ignoranci powiedzą, że cały gatunek jest do dupy.

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Masz powstrzymywac sie od zdania po prostu, bo wydajesz sady nie majac tak naprawde pojecia o temacie
    Ale w przeciwieństwie do jdx'a nie wydaję przecież żadnych sadów dotyczących całości gatunku oraz całości słuchaczy. Po prostu JA OSOBIŚCIE nie lubię hh i rapu i JA OSOBIŚCIE nie lubię ogromnej większości jego słuchaczy. Oczywiście mówię tylko o hh/rapie który słyszałem i tylko o jego słuchaczach których spotkałem.

    I niestety - zresztą poruszałem to już wcześniej - moje prywatne subiektywne osobiste własne nieocenialne dla innych odczucie jest takie, że procent debili słuchających oraz tworzących hh jest większy niż w innych gatunkach muzyki. Albo mam wyjątkowego pecha i trafiłem w swoim życiu na skrajnie niemiarodajną statystycznie próbkę, bo oczywiście oceniam tylko na podstawie tego co sam słyszałem i widziałem.

    Ale powiedzcie mi - może macie odwrotne doświadczenia - ja słucham metalu. Jeszcze nigdy w żcyiu nie jechałem autobusem/tramwajem/metrem, w którym ktoś puszcałby metal tak głośno, że inni skazani by byli na słuchanie tego wbrew swojej woli. A hh tak. Kolejny przykład - jeszcze nigdy nie spotkałem się, by letnie niedzielne popołudnie, które jestem zmuszony spędzić w domu, ale chciałbym spędzić przy otwartym szeroko balkonie, zepsuł mi ktoś puszczający na całą pytę metal. A hh tak.

    DLACZEGO?

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    ja czasem w autobusach puszczam metal głośno żeby innych wkurwić
    ale osobiście słucham czegoś innego
    wyrosłem z metalu... to gatunek dla mrocznych gimnazjalistów
    (flame war started)

    Profil muzyczny draqz ? Użytkownicy w Last.fm


  4. #104
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    wyrosłem z metalu... to gatunek dla mrocznych gimnazjalistów
    Jakbym Cię nie znał to bym się nawet oburzył

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ci co puszczają głośno muzykę w autobusach, albo lepiej chodzą z komórka i puszczają mp3 na głośniku to same małolaty <19, a nie dorośli ludzie, którzy mają jakieś pojęcie.

    Generalizowanie, ze POP jest kiczowaty nie ma najmniejszego sensu, bo wszedzie znajda sie perelki...
    Ja się z tym zgadzam w 100%, aczkolwiek POP IMO to jest tylko po to żeby sobie posłuchać, pośpiewać na imprezach, grillach itp. bo jakby ktoś chciałby się wsłuchać w tekst i przesłanie danych piosenek to mógłby się zdziwić typu: parasolka olka olka

    Ja osobiście słucham wielu gatunków muzyki ale głównie house, hh/rap, pop i zmixowany house'owo pop Tylko niech teraz jakiś jdx nie pisze, że skoro słucham house to chodzę na imprezy z białymi rękawiczkami z żelem na ryju lol, bo pewnie niektórzy nierozróżniają house od electro/techno.



    EDIT:
    anoxic:
    Last.fm jest teraz płatne? Bo długo już nie używałem, a kiedyś mi przysłali maila, że miesiąc subskrypcji 4 Euro (?)
    Ostatnio edytowane przez Dave ; 18-09-2009 o 15:30

  6. #106
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    znow milion znawcow . a jak to zwykle na tym forum bywa 10% gada madrze co do peji , nie popieram zachowania ale nie zgodze sie ze sluchacze hh sa durni przecpani itp pozdro

  7. #107
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta

    Ja osobiście słucham wielu gatunków muzyki ale głównie house, hh/rap, pop i zmixowany house'owo pop Tylko niech teraz jakiś jdx nie pisze, że skoro słucham house to chodzę na imprezy z białymi rękawiczkami z żelem na ryju lol, bo pewnie niektórzy nierozróżniają house od electro/techno.
    Kurwa! Tylko czekalem, na jakas ciupe w kierunku techno... Zarzucasz innym to co sam namietnie czynisz - dlaczego, powiedz mi, DLACZEGO kazda techno impreza musi sie Wam kojarzycz z wixa i bialymi rekawiczkami...

    Prawda jest taka, ze nie masz zielonego pojecia co to techno w takim razie... Dzizas...! Zapewne nigdy nie byles na imprezie techno, nigdy nie slyszales na zywo takich grajkow jak drummer, liberator, droptech, t-1000, carla czy balckart, wiec nie pisz bzdur jezeli nie masz o czyms pojecia. Dla chcacych zglebic temat polecam 'ishkurs guide to electronic music' i stawiam 100 baksow, ze ten Twoj house to jakies pedalskie pitu - pitu i z prawdziwymi housowymi brzmieniami ma niewiele wspolnego [housowo mixowany pop?!]... Kurwa!

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    "Aż poleje się krew"

  9. #109
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    No to przepraszam, bo fakt ja sam nie nie byłem, ale znajomy kumpla słucha techno i chodził na takie imprezy o jakich pisałem. Więc pewnie źle trafiłem ze 'źródłem'.

    Co do house (a może to dance (?)) to lubię kawałki Axwell'a, Oakenfolda, Steve'a Angello, Solveig'a czy Guetty, aczkolwiek bardziej 'niszowych' twórców to przyznaje się że nie znam.
    Ostatnio edytowane przez Dave ; 18-09-2009 o 16:00

  10. #110
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Ciesze sie, ze odp w takim tonie, to rzadkosc dzisiaj, a psioczenie na techno jest nadzwyczaj popularne.

    Biale rekawiczki to manieczkowy wymysl, gdzie grano 'disco polo' muzyki elektronicznej, mix wlasciwie nie istnial, a wszelkie pozdrowienia [pooooozdrawiamy caly Po Po Poooooooznan!!!] byly nieumiejetnym sposobem na maskowanie radiowych przejsc.

    Jezeli chcesz uslyszec prawdziwe techno, poszukaj "detroit techno", "acid techno" "tresor berlin" "dave the drummer" "chris liberator" "alan oldham"...