Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 238
  1. #181
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Kurwa, kolego, 'hamuj bajere' czy inne 'ogarnij sie'. Jak masz jakis problem zwiazany z moja osoba, to musisz sam sobie poradzic z takowym... A to ze sie nie zgadzasz ze mna ["bzdury plote"] akurat bardzo mi schlebia.

    Pij mniej, moze skminisz. Elo.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    50 BI na turnieje MTT to zupełnie wystarczający bankroll. Ja stisuje zasadę 40 BI i nie mam przerażających swingów, a jaeżeli taki się zdarzy zawsze możesz przejść na niższe stawki.
    Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 29-09-2009 o 17:16

  2. #182
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Heh dodaj do cytatu drugiego mojego posta z tamtego wątku to możemy podyskutować. Tylko na jakieś sensowne argumenty, a nie że Rychu Peja nie jest raper bo kawałek z NASem nagrał jak był młody. Jak już się bawisz w ignoranta to przynajmniej spróbuj być rzetelny.

    Bez odbioru bo nerwów szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Godek ; 29-09-2009 o 20:12

  3. #183
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Fajnie, że porównujesz kawałek z 2005 roku do utworu NAS z 1995. Nie orientuję się tak dobrze w polskiej scenie hh ale to prawdopobnie były początki w naszym kraju. Więc zanim coś napiszesz w kolejnym wątku, o którym nie masz pojęcia to może pomyśl albo zgaś blanta.

    poczatki byly wlasnie ok.1995r.i imo ten argument jest abslutnie bez zasady.wiekszosc artystow wlasnie wydaje pierwsze kawalki,plyty z dobra muzyka.pozniej bardzo czesto to tylko $-buisness.a ten kawalek jest straszny.3 lata bez zawieszania i bez sprawy

  4. #184
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Jaki NAS jaki hh jaki poziom?

    Paru chlopakow sobie dla jaj nagralo plyte, peja sie do nich dogral po kolezensku bo to chlopaki z Poznania, a wy sie rozpisujecie i rzucacie jakies gangsta porownania.

    NAS to byla grzana a nie powazna muzyka.

    Ucio, troche nie trafiles z tym ze pozniej rap to tylko $$$. Takie realia sa w stanach, nie w Polsce.



    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 29-09-2009 o 22:04

  5. #185
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tompkins,nietylko rap.mialem na mysli wszystkie kierunki muzyczne.

  6. #186
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No wlasnie rap i kilka innych gatunkow, jak punk, metal i pochodne nie sa tak nastawione na zysk jak pop czy nowsze odmiany rocka nastolatkow.

    Tak mysla ludzie nie interesujacy sie danym gatunkiem muzycznym na tyle, zeby znac dobre zespoly, ktore nie sa grane na Mtv ani nie sprzedaja sie w milionowych nakladach.

    Z drugiej strony to, że zespol sprzedaje miliony egzemlparzy plyt nie znaczy, ze robia ja tylko dla hajsu albo pod publike. Przykladem moze tu byc AC/DC, ktorych album jest bodajze w top 3 najlepiej sprzedajacych sie albumow w historii.

    Oczywiscie branza muzyczna to maszynka do robienia pieniedzy, ale to tylko ulamek wykonawcow i nie wrzucalbym tego wszystkiego do jednego wora.

    Pozdrawiam

  7. #187
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    na plytach baardzo trudno zarobic .to nie juz te czasy..wiekszosc artystow zarabia na koncertach.
    imo ac/dc to "pop"

  8. #188
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396

  9. #189
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta

    Ucio, troche nie trafiles z tym ze pozniej rap to tylko $$$. Takie realia sa w stanach, nie w Polsce.
    wiec nie wiem do czego bijesz

    Pozdrawiam

  10. #190
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    zawsze jak widzę ten wątek, to czytam tytuł jako "peja i podbicie na koncercie"