Strona 16 z 31 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 303
  1. #151
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    szybki offtop: mysle, ze to trafi do Twojego, podejrzewam, scislego, niehumanistycznego umyslu. Traktuj to jako aksjomat:

    "tą" uzywasz tylko w polaczeniu z narzednikiem [ z kim?, z czym?]

    "tę" uzywasz tylko w polaczeniu z biernikiem [kogo, co?]

    w tym wypadku, w ktorym [slusznie] poprawil Cie Woland, "karta" przybrala postac biernika [opłata za co?, za kogo?] za "tę kartę"... gdybys napisal, ze nie rozstajesz sie z kartą, uzylbys "Nie rozstaje się z [z kim, z czym] "tą" kartą".
    lol, jednak nie kazdy zrozumial.

    Woland uzyl slowa "ironia". Nie mam pojecia jak brzmi ironia w narzedniku czy tez w bierniku, ale ja jej uzylem w dobrym momencie a Ty biernika i narzednika w zlym

  2. #152
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    co nie zmienia faktu, ze mylisz przypadki, nie odnosilem sie do Twojej "IRONII" tylko do tego, ze pojebales przypadki posta wczesniej.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 14-12-2009 o 23:06

  3. #153
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    co nie zmienia faktu, ze mylisz przypadki, nie odnosilem sie do Twojej "IRONII" tylko do tego, ze pojebales przypadki posta wczesniej.
    tylko, ze to nie ja....

    przypadkow nie znam, ale lubie przeczytac ze zrozumieniem...

  4. #154
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    A Ci co odmieniają te przypadki to mają wtedy jakieś rabaty w moneju, że tak zażarcie dyskutujecie?

  5. #155
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    A Ci co odmieniają te przypadki to mają wtedy jakieś rabaty w moneju, że tak zażarcie dyskutujecie?
    moga miec taniej TĘ KARTĘ

  6. #156
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    A Ci co odmieniają te przypadki to mają wtedy jakieś rabaty w moneju, że tak zażarcie dyskutujecie?
    Ci co mowia tą kartę dopłacaja do zatrudnionego przez nich tlumacza

  7. #157
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    tylko, ze to nie ja....

    przypadkow nie znam, ale lubie przeczytac ze zrozumieniem...
    Cale zamieszanie powstalo przez moj missread - myslalem, ze to Ty jestes autorem posta, ktorego poprawil Woland (nie wiem dlaczego mi sie ujebalo), ale zaznaczam, ze napisalem o tych przypadkach w dobrej wierze, a nie zeby dosrac, czy cos.

    zwracam honor, Kejsperze, sry za offtop
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 15-12-2009 o 10:25

  8. #158
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez dzikidzik Zobacz posta
    Ci co mowia tą kartę dopłacaja do zatrudnionego przez nich tlumacza
    Ich polskojęzyczność to swoją drogą też ciekawy temat. Czytając maile od "polskiego" supportu czasami się zastanawiam, czy ja aby znam polski...

  9. #159
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    ale przeciez po to ma sie karte mb zeby nie miec pieniedzy w polskim banku
    i placic 2% za zmiane waluty podczas kazdej transakcji?


    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    poza tym co za roznica mb->mbank->karta w eur albo mb eur -> karta eur - oszczedzamy 1,8e oplaty za wyplate z mb na konto....
    taka roznica ze nie kazdy ma konto w EUR - a przy wyplacie z MB na mbank w PLN placisz 2% za zmiane waluty

    podsumowując, wydaje mi się ze taniej jest zrobic transfer kasy i z niej korzystac bez prowizji, niz miec kase na MB i za kazdym razem placic prowizje

    edit: prowizji nie placisz za kazdym razem jesli konto MB masz np w PLN -> ale wtedy placisz prowizje wplacając pieniądze z roomu, buka na MB

  10. #160
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    po to zamawiamy karty netellere, moneybokers zeby "anonimowo" dla polskiego us wyplacac pieniadze. jak wyplacisz 50k zl na konto to sie skarbowka zainteresuje tym i bedziesz mial problemy, jak wyplacisz przez karte netellera czy mb to sie o tym nie dowie. rozumiesz?