Strona 27 z 31 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 303
  1. #261
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    Panowie co w sytuacji gdy mb pobralo kase z a bankomat nie wydal???
    jeżeli w historii transakcji na MB masz, że kasa została wypłacona to musisz zadzwonić do firmy, która obsługuje bankomat(tel. na bankomacie) i podajesz nr transakcji i Ci mówią czy pieniądze zostały wciągnięte przez bankomat czy nie. Jeśli tak to możesz zgłosić reklamację(musisz posiadać paragon) za pośrednictwem organizacji wydającej kartę. Więc będziesz musiał napisać do MB. Ja miałem taki przypadek tylko, że z polskim bankiem i tak to wyglądało.

  2. #262
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Czesc

    Limit wyplaty z bankomatu to tylko 250e dziennie? Probowal ktos wyplacic wiecej np 2000zl jednorazowo

    Mozna np otworzyc konto w money w zl i karte w zl i nie placic za przewalutowanie? bo jak kiedys liczylem to PS ze swojej strony nie pobieral oplaty za przewalutowanie i liczyl po kursie miedzybankowym

    Oplaty lacznie to:
    - 10e rocznej oplaty
    - 1,8e za przelew
    - 1,95% za przewalutowanie
    Sa jeszcze jakies inne oplaty jednorazowe lub roczne np za wydanie karty itp itd?

  3. Cytat Zamieszczone przez musiek Zobacz posta
    czy ktos sie orientuje czy jest jakis limit dzienny ilosci transakcji kartą?
    zrobilem dziś kilka płatnowsci chyba 4 lub 5 kartą na kwote ok 400zl łacznie, nastepenie w kolejnym punkcie odrzucono mi transkacje, podobnie w kolejnym
    kasa na kocie po zalogowaniu jest normalnie, wiec srodkow nei brakowalo
    Czy ktos mial podobnie i czy jutro juz normalnie bede mogl korzystac z karty?
    Limit na platnosci karta to 1kE dziennie

  4. #264
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    .

  5. #265
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez RBpros Zobacz posta
    Limit na platnosci karta to 1kE dziennie
    Czytamy ze zrozumieniem??
    Pytałem o ilość transkacji dziennie, a nie o wysokość kwoty jaka mogę wydać dziennie - bo znam ją doskonale....

    Chodzi o to czy mogę w jednym dniu zrobić np 10 płatności o kwotach ok 40-60zł, bo mi osobiście przy piątej bądź szóstej odrzuciło transkacje i w danym dniu juz nie mogłem korzytsac z karty...

  6. #266
    Witam, mam pytanie jak sprawa ma sie z funkcja cash back ? jest pobierane 2e prowizji ?

  7. #267
    musiek - 5 tranzakcji można zrobić w ciągu 24 godzin

  8. #268
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    funkcja cash back nie dziala na karcie MB sprawdzałem w żabce:P

    mam pytanie na moim koncie mb mam limit transakcji ok 40kzl i co w przypadku np gdybym ok 100k zl zlecil wyplate z jakiegos roomu co wtedy??

  9. #269
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    zna ktos odpowiedz??

  10. #270
    Napiszę tu by nie zakładać nowego tematu.

    Przebrnąłem przez większość tego co napisano w tym dziale, ale nadal nie udało mi się wyciągnąć sensownej odpowiedzi na moje pytanie.
    Mianowicie; jeżeli gram na PS ($), Ongame ($, ale konto główne jest w PLN o ile dobrze rozumiem zasady działania przelewów), Unibet (Euro, jak wcześniej) oraz BossMedia (Euro) a konto MB w PLN to jaką walutę rozliczeniową karty na MB wybrać?