Strona 23 z 31 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 303
  1. #221
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    250€

  2. #222
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    a czy da się zwiększyć ten limit?

  3. #223
    jak jestes vipem to np, jak nie, to napisz do supportu, moze wyblagasz

  4. #224
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    generalnie mam pytanie co do limitow moneybookers pisze mi calkowity limit transakcji ok 40k zl czy to znaczy ze jak np z roomu zlece wieksza wyplate to co sie stanie??

    i jeszcze jedno bo mam generalnie wszystko zweryfikowalne ale niektorzy maja wieksze limity od czego to zalezy??

  5. #225
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    A moje pytanie jest takie. W jakim czasie księgują wypłatę z bankomatu? Bo wkurzyłem sie na neteller - oni stosują taką taktykę, że czekają nawet do dwóch tygodni czy kurs nie będzie korzystniejszy dla nich jesli jest to księgują po takim, jesli nie to po kursie w dniu transakcji. Miałem tak już kilka razy, wiec interesuje mnie czy MB robi podobnie. Chodzi o sytuacje gdy MB i karte mamy w tej samej walucie ale innej niz PLN.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 13-05-2010 o 20:55

  6. #226
    Z moich nie wielkich transakcji do 100$ księgują właściwie od razu lub następnego dnia w sesjach o 9, 11 lub 17. Raz zdarzyło mi się że przetrzymali kasę do wtorku gdy wypłacałem w niedziele z bankomatu.

  7. #227
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Mówisz o Moneybookers jak rozumiem?

  8. #228
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Byłem dzisiaj pierwszy raz przy bankomacie z kartą MB i nieco się przeraziłem. Po wstukaniu odpowiedniej kwoty do wypłaty, wyskoczył komunikat informujący o kursie wymiany - 3,11, podczas gdy dzisiejszy kurs to 3,39 !!! Żeby zaniżyć kurs aż o 27 groszy?! To jest strata 2700PLN na każde 10k$ wypłaconych... Prawie 10% marży!!!

    Jak wypłacałem jeszcze kiedyś kartą GlobeWallet z Netellera, to łączna prowizja wychodziła około 12 groszy na 1$... Ciekawi mnie jak to jest z obecną kartą Net+... co za złodziejstwo..

  9. Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Byłem dzisiaj pierwszy raz przy bankomacie z kartą MB i nieco się przeraziłem. Po wstukaniu odpowiedniej kwoty do wypłaty, wyskoczył komunikat informujący o kursie wymiany - 3,11, podczas gdy dzisiejszy kurs to 3,39 !!!
    To jest kurs zaproponowany przez bankomat. Lepiej jest wybrać opcję bez przeliczania dzięki czemu to MB będzie przeliczało kurs, co będzie dla Ciebie korzystniejsze.

    Ja mam natomiast inne pytanie. Czy można gdzieś sprawdzić aktualne kursy walut w Moneybookers? Wg. serwisu waluty.onet.pl obecny kurs wymiany EUR/PLN to 4,14, a jak wygląda ten kurs w Moneybookers?

  10. #230
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees Na dole strony o masz o kursie, tyle że tam jest tylko kurs EUR -> X. Nie wiem gdzie jest i czy jest dostepny X -> EUR. Ale jak sadze ten pierwszy jest istotniejszy.