Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 303
  1. #271
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Moim zdaniem, jesli masz MB w pln, i chcesz wydawac pieniadze z karty w pln, to bierz pln

  2. #272
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    Moim zdaniem, jesli masz MB w pln, i chcesz wydawac pieniadze z karty w pln, to bierz pln
    +1

    Idea jest taka żeby mieć KONTO MB w takiej walucie w jakiej grasz na roomie - unikasz wtedy przewalutowania przy transferach MB <--> poker. Natomiast KARTA MB nie ma nic wspólnego z roomami na których grasz, więc ja brałbym w PLN.

  3. #273
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    no dobra, ale jaki jest sens brania PLN jako waluty moneybookers, skoro na znakomitej większości pokerroomów gra się w €/$, więc tak czy siak przynajmniej jedno przewalutowanie będzie.

    Moim zdaniem najlepszą opcją jest ( w przypadku grania na €roomie) room w € - MB w €. Jest jedno przewalutowanie(tylko z € na pln przy wyplatach z bankomatów/ w sklepach), a podczas podróży do krajów strefy euro unikamy jakichkolwiek przewalutowań, podobnie jak przy przerzucaniu rolla z jednego pokerroomu na drugi.

    Oczywiście jeśli ktoś ma konto pokerowe w PLN to majac MB w PLN unikamy przewalutowania. Problem tylko w tym ze wydaje mi się, że konto w zlotowkach to wyjątki. Większość pokerroomów nie prowadzi kont w PLN. IMO ma to sens tylko jesli nie planujemy zmieniac roomu. W przeciwnym wypadku przy każdym przerzuceniu bankrolla z roomu na room placimy prowizję. :/
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 01-03-2011 o 12:21

  4. #274
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Zgadzam sie z Bilsonem.

  5. #275
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez kamilwowra Zobacz posta

    mam pytanie na moim koncie mb mam limit transakcji ok 40kzl i co w przypadku np gdybym ok 100k zl zlecil wyplate z jakiegos roomu co wtedy??
    odpowie mi ktos??

  6. #276
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    nie jestem pewien, ale limit dotyczy transakcji wychodzacych "outgoing transactions". wiec wtedy mb przyjmuje od roomu wplate 100k, ale nie mozesz jej jednorazowo wlac na drugie konto pokerowe. Wydaje mi sie ze mozez natomiast wyplacic calosc na swoje konto bankowe (czego nie polecam w Polsce jesli mowa o tak duzych kwotach). Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle

  7. #277
    Mam konto mb w $ większość roomów na których gram też w $, więc chyba kartę powinienem też mieć w dolarach? Przeczytałem wątek ,ale nie wiem jakie dokumenty poza skanem trzeba mieć aby otrzymać kartę? Rachunki na miejsce zameldowania? A co jeśli ktoś nie ma? Może wyciąg z konta bankowego? Niestety mój adres firmowy jest inny niż zameldowania (więc faktury pewnie odpadają), a zamieszkania też inny niż w dowodzie więc nie wiem co mam zrobić, żeby mieć szansę dostania tej karty?

  8. #278
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez FBfan Zobacz posta
    Mam konto mb w $ większość roomów na których gram też w $, więc chyba kartę powinienem też mieć w dolarach? Przeczytałem wątek ,ale nie wiem jakie dokumenty poza skanem trzeba mieć aby otrzymać kartę? Rachunki na miejsce zameldowania? A co jeśli ktoś nie ma? Może wyciąg z konta bankowego? Niestety mój adres firmowy jest inny niż zameldowania (więc faktury pewnie odpadają), a zamieszkania też inny niż w dowodzie więc nie wiem co mam zrobić, żeby mieć szansę dostania tej karty?
    Jesli wezmiesz karte w $ przewalutowania bedzie dokonywal polski bank, w ktorym wyplacasz gotowke/kupujesz bezgotowkowo. Jesli wezmiesz w PLN to przewalutowania bedize dokonywal MB. Ja na twoim miejscu wzialbym karte w $, dzieki temu bedziesz nia mogl placic np przez internet lub za granica taniej (bo przy karcie PLN np w czechach bedziesz mial 2 przewalutowania MB USD na PLN i pozniej PLN w banku czeskim na CZK). oprocz tego zakupy w usa przez paypal tez cie wyjda taniej (bez przewalutowan).

    Potrzebne sa rachunki na miejsce zameldowania LUB wyciag z banku nie dawniejszy niz sprzed 3 miesiecy (jesli nie otrzymujesz wyciagow, np mbank, mozna u nich zamowic dokument za 5zl, na ktorym pisza ze jestes klientem banku masz taki a taki numer konta i twoj adres widnieje na tym dokumencie). Faktury nie beda wtedy potrzebne.

    Moim zdaniem powinienes aplikowac o karte, oni cie poprosza o wszystkie dokumenty jakie beda potrzebowac. W moim wypadku wystarczyl dowod i ten dokument z banku.

  9. #279
    Dzięki za odpowiedź! Mam konto w Mbanku, więc zamówię wyciąg i powinno być ok.

  10. #280
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Ja tam nie lubie płacić za rzeczy, które nie są niezbędne dlatego najpierw drukuję potwierdzenie np. przelewu, później robię zdjęcie i wysyłam jako bank statement. W bardzo wielu miejscach przyjmują taki dokument. Oprócz zaoszczędzenia kilku złotych na prowizji drugi plus jest taki, że wydruk robisz sam i masz go od ręki, a nie czekasz aż przyślą.