Strona 25 z 31 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 303
  1. #241
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Miałem na myśli że pieniądze wróciły na mb.

  2. #242
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    oo super, a po jakim czasie dokładnie ?

  3. Od niedawna używam karty Moneybookers (karta EUR, konto EUR) i zauważyłem ciekawą rzecz. Niektóre terminale w sklepach mają możliwość wyboru waluty w jakiej mają być dokonane zakupy, tzn. albo pobiera mi z konta MB odpowiednią ilość PLNów i MB przelicza je na EUR po aktualnym kursie albo terminal przelicza na EUR zakupy po swoim kursie i pobiera mi kasę z konta MB już w EUR.

    Tutaj ostrzeżenie dla użytkowników. Ostatnio miałem taką sytuację, że obsługa sklepu sama wybrała mi tę opcję i co najgorsze zamiast EUR zapłaciłem w funtach, a więc transakcja wyglądała tak PLN => GBP => czyli dwukrotne przewalutowanie wliczając złodziejski kurs GBP/PLN w terminalu 4.6 podczas, gdy normalnie był 4.8. W tym miejscu mam pytanie, bo nie zwróciłem na to uwagi: czy przed podaniem PINu pojawia się na wydruku informacja o tym przewalutowaniu czy nie?

  4. #244
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    @Jun jakieś 24h mniej więcej

  5. #245
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Po wypłacie 1000zł zostało potrącone z konta prawie 600$. Czy te 300$ wróci spowrotem na konto? Miał już ktoś podobną sytuację?

  6. #246
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Dzisiaj miałem to samo, odrzuciło mi płatność w sklepie odzieżowym, to poleciałem do bankomaty EURONET, a tam komunikat ze bank odmówił przepowiedzenia realizacji, poleciałem do bankomatu ING i to samo...teraz patrze na bilans MB i brakuje mi 300$, czyli owe 3x300zl....mam nadzieje ze to wróci samoczynnie. Ze sklepu mam odcinek ze operacja ie nie powiodła ale z bankomatów nic

  7. #247
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Mi też znowu dziś ukradło w bankomacie i również w sklepie odzieżowym. Trochę upierdliwa sprawa.

  8. #248
    witam! prosilbym o odpowiedz na kilka pytan zwiazanych z karta moneybookers. otoz: mam konto moneybookers w euro. jak rozumiem, w takiej sytuacji jedynym rozsadnym posunieciem jest wyrobienie karty rowniez w euro.
    pytanie brzmi: czy wyplacajac w bankomacie jestem skazany na 2% prowizji za przewalutowanie? nie do konca ogarniam wspomniana we wczesniejszych postach mozliwosc wyboru waluty przy wyplacie. czy dobrze rozumiem, ze wybierajac euro omijam te 2% i jestem stratny tylko ze wzgledu na roznice w kursie euro wyliczanym przez moneybookers? jesli tak, to czy wybor waluty zaproponuje mi dowolny bankomat, czy trzeba weszyc za euronetem?
    z gory dziekuje za odpowiedz.

  9. #249
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    ja też od wczoraj mam problemy z płatnością w sklepach..

  10. #250
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez mindlessaur Zobacz posta
    witam! prosilbym o odpowiedz na kilka pytan zwiazanych z karta moneybookers. otoz: mam konto moneybookers w euro. jak rozumiem, w takiej sytuacji jedynym rozsadnym posunieciem jest wyrobienie karty rowniez w euro.
    pytanie brzmi: czy wyplacajac w bankomacie jestem skazany na 2% prowizji za przewalutowanie? nie do konca ogarniam wspomniana we wczesniejszych postach mozliwosc wyboru waluty przy wyplacie. czy dobrze rozumiem, ze wybierajac euro omijam te 2% i jestem stratny tylko ze wzgledu na roznice w kursie euro wyliczanym przez moneybookers? jesli tak, to czy wybor waluty zaproponuje mi dowolny bankomat, czy trzeba weszyc za euronetem?
    z gory dziekuje za odpowiedz.
    Walutę rozliczeniową czyli walutę w której ma być karta wybierasz taką w jakiej będziesz najczęściej wypłacał, wtedy nie liczą za przewalutowanie. Jeśli w złotówkach to wybierasz PLN. Więc jeśli posiadasz konto w euro i wybierzesz walutę rozliczeniową euro a będziesz wypłacał złotowki będzie opłata za przewalutowanie.