Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 303
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    no tylko czy jak przeleje na taką sumę kasę i dostane ten status VIP, to w następnych okresach jak nie będę robił takiego obrotu będę mógł używać karty

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    pewnie tak ale IMO nie ma co się spinać...

    różnica w kosztach nie jest póki co jakaś wielka a dodatkowe ryzyko z wprowadzenia czegoś nowego swoje robi...

    niech VIPY testują na własnej skórze a pewnie za kilka tygodni karta będzie już dla wszystkich kont

  3. #23
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    no to sie pochwale :P mam VIP, i sobie chwale, nie mialem zadnych problemow z nimi

    do kazdego konta VIP jest przypisany manager z ktorym sie kontaktujemy jak jest problem,

    odnosnie limitow, i calej tej ich nowej akcji, jutro bede rozmawial z nimi, jak sie cos dowiem nowego - dam znac,

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Z drugiej strony pewnie po przetestowaniu tego na "Vipach" wprowadzą szerzej.
    wczoraj napisałem maila do MB w sprawie karty dla nie-VIPów i dostałem taką odpowiedź:

    W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy Pana poinformować, że jeszcze nie jest ustalona konkretna data, ale pracujemy nad tym projektem. Mamy nadzieje, że w najbliższym czasie nasi klienci będą mieli możliwość korzystać z tĐľj usługi. Po zrobeniu takich kart, będziemy to publikować na naszej stronie internetowej.

    to "testowanie" w takim razie może trwać dość długo

    pozdro

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez JuN Zobacz posta
    no to sie pochwale :P mam VIP, i sobie chwale, nie mialem zadnych problemow z nimi

    do kazdego konta VIP jest przypisany manager z ktorym sie kontaktujemy jak jest problem,

    odnosnie limitow, i calej tej ich nowej akcji, jutro bede rozmawial z nimi, jak sie cos dowiem nowego - dam znac,
    Moglbys napisac jak jest z wyplatami ?
    Chodzi mi ile wychodzi po tych wszystkich oplatach np za 100USD wyplcilem xPLN...

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    A co jeśli ktoś ma konto MB w PLN? To przy wypłacie karta trzeba będzie przewalutowywać na $ / Euro i spowrotem na PLN czy normalnie bez przewalutowań?

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    zeby zostac vipem mozna robic tak zeby bede wplacal np na poker stars po 1000e potem wyplacal i znowy wplacal 1000e na poker stars i tak az do 10ke...??

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Czy jest osiągalna karta w złotówkach? Czy też wzorem netellera konto w zylach, a karta np. w €?

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Gorian1 Zobacz posta
    zeby zostac vipem mozna robic tak zeby bede wplacal np na poker stars po 1000e potem wyplacal i znowy wplacal 1000e na poker stars i tak az do 10ke...??
    pewnie mozesz ale sporo stracisz

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Czy jest osiągalna karta w złotówkach? Czy też wzorem netellera konto w zylach, a karta np. w €?
    wybralem karte w pln, MB tez mam w zlotowkach

    ciekawe czy jak pisza, ze do konca wrzesnia otrzymam zostalo 14 dni