Strona 20 z 31 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 303
  1. #191
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jest pomoc techniczna w jezyku polskim, jak dzwonisz do masz do wyboru kilka jezykow w tym polski, jesli ktos odbierze po angielsku, powiedz ze chcesz rozmawiac po polsku i powie Ci kiedy masz zadzwonic

  2. #192
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    Hehe wystukałem jakieś wypociny po angielsku i dostałem odpowiedź:
    Niestety przekazane przez Pana informacje nie sa zbyt jasne. Chcielibysmy poprosic o bardziej szczegolowe wyjasnienie Pana problemu dotcyzacego Moneybookers Mastercard. Karta zostala przeslana na Pana adres w dniu 15 grudnia 2009. Zarowno karta jak i kod PIN powinny byly dotrzec na Pana adres w czasie do 10-14 dni.
    Czyli jest support PL.

    Dzięki za wiadomość o telefonicznym PL.
    W poniedziałek przedzwonie.

    Interesuje mnie jednak czy jestem sam?
    Czy każdy kto zamówił kartę dostał w ciągu 14 dni.
    Czy może ktoś czekał dłużej, albo ktoś jeszcze nie dostał.

  3. #193
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Ja dostałem równo po dwóch tygodniach i pin przyszedł po karcie jakieś 5 dni .

  4. #194
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Nie wiedzialem w ktorym watku o to spytac, wiec robie to tutaj:
    -czy ktos moze wie jaki jest Swift moneybookers?

    Mam konto inter. w innym kraju niz Polska i jest tam opcja w ktorej trzeba ow swift podac.Chyba ze na moneyb jakos inaczej sie to wplaca...moze mi ktos pomoc??

    srry jesli pytanie sie powtarza,ale ilosc stron o moneyb. jest poprostu nie do ogarniecia..

  5. #195
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    Cytat Zamieszczone przez czorny Zobacz posta
    Nie wiedzialem w ktorym watku o to spytac, wiec robie to tutaj:
    -czy ktos moze wie jaki jest Swift moneybookers?

    Mam konto inter. w innym kraju niz Polska i jest tam opcja w ktorej trzeba ow swift podac.Chyba ze na moneyb jakos inaczej sie to wplaca...moze mi ktos pomoc??

    srry jesli pytanie sie powtarza,ale ilosc stron o moneyb. jest poprostu nie do ogarniecia..
    bo nie przelewasz na konto moneybookers, tylko wpłacasz na ich konto w banku, a oni Ci zasilają mb po zaksięgowaniu :P, wejdź w zakładkę wpłaty i wszystko się wyjaśni ;P

  6. #196
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    28
    Od niedawna mam konto na mb, próbowałem ostatnio wpłacić tam kaskę z karty kredytowej, ale pojawiło mi się pytanie: wpłacasz w celach hazardowych czy niehazardowych? I zgłupiałem!

  7. #197
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    a co w tym pytaniu jest niejasnego?

    to pytanie funkcjonuje na MB juz od bardzo dawna nawet o nim zapomniałem bo bodajze mozna wybrac na stale jedna z odpowiedzi

    odpowiadasz zgodnie z prawda i to wszystko

  8. #198
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    28
    Czy rozumeim, że jak chce przekazywać kasę np na PS, to cele hazardowe?

  9. #199
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    poker jest hazardem, wiec tak.

  10. #200
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    12
    Głupie pytanie,ale kto pyta nie błądzi.Czy mając konto MB w $ można wpłacić na room w Euro??Dzięki.