Strona 11 z 31 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 303
  1. #101
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    EDIT: bzdura
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 28-11-2009 o 20:51

  2. #102
    A ja prosze o rade, bo juz troche sie pogubilem

    chce wyplacac kase z roomu (konto w $), no to pytanie jest jak to zrobic najtaniej - zakladajac ze siano musi przejsc przez posrednika jakim jest MB

    teoretycznie na poczatku wydawalo mi sie ze konto MB powinno byc w $, ale czy to ma znaczenie skoro tak czy siak cala kasa z MB bedzie przelewana na polskie konto w PLN? wiec tak czy siak dojdzie do przewalutowania

    druga sprawa - dochodzi waluta samej karty MB ( o ile w koncu wejdzie dla zwyklych userow) - tez chyba wtedy oplaca sie w PLN

    i trzecia sprawa - po co karta MB skoro za wyplatę na karte kredytową nic sie nie placi

    z gory dzieki za odpowiedzi

  3. #103
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez sebolll Zobacz posta
    teoretycznie na poczatku wydawalo mi sie ze konto MB powinno byc w $, ale czy to ma znaczenie skoro tak czy siak cala kasa z MB bedzie przelewana na polskie konto w PLN? wiec tak czy siak dojdzie do przewalutowania
    wyplacasz z roomu1, wplacasz do roomu2, wyplacasz z roomu2, wyplacasz na konto bankowe, wplacasz do roomu3.

    W tym procesie przewalutowujesz pieniadze tylko raz (mb->bank) a nie xx razy (room -> mb, mb->room, room-> mb, mb->bank, itd itd)

    Cytat Zamieszczone przez sebolll Zobacz posta
    i trzecia sprawa - po co karta MB skoro za wyplatę na karte kredytową nic sie nie placi
    zeby ominac jednego posrednika (tutaj POLSKI BANK)...

  4. #104
    i kolejne pytanie

    jak zostac vipem? w ogole jest mozliwoosc ubiegania sie o vipa czy oni tylko z uznania daja vipa?

  5. #105
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    jednorazowa wpłata na mb 10k E i wypłata na e-gambling lub do jakiegoś poker room'u, przedtem mogło to jeszcze być w krótkim okresie czasu, np. miesiąca

    potem piszesz na vip@moneybookers.com

  6. #106
    a moze to byc wplata z roomu na mb - potem z mb na room?

    i musi byc E? 10k$ nie da rady?

  7. #107
    Cytat Zamieszczone przez pershing Zobacz posta
    jednorazowa wpłata na mb 10k E i wypłata na e-gambling lub do jakiegoś poker room'u, przedtem mogło to jeszcze być w krótkim okresie czasu, np. miesiąca

    potem piszesz na vip@moneybookers.com
    jestem po rozmowie z Panią z obslugi klienta

    i jest tak, ze rzeczywiscie trzeba wplacic 10k E (lub ekwiwalent) = ale nie jako jednorazowa wplata tylko moze byc w ratach - aby bylo w ciagu 30 dni - i wplacone musi byc na e-gambling

    zastanawia mnie jedno - kiedys jak sie bawilem w bukmacherke - pamietam ze interesowalem sie formami prawnymi - i podobno - jezeli na polskim koncie w ciagu 30 dni odnotuje się sumę wpływów lub wypływów przekraczającą 40 tys zl (czyli 10k E)(czyli jezelni nam wplynie 10kE lub wyplunie 10kE) z konta - taki bank ma OBOWIAZEK powiadomic urzad skarbowy albo przyjrzec sie ten operacji

    pani w supporcie MB powiedziala mi ze wplata na konto MB tych 10kE nie moze byc jako przelew od innego usera (czyli przykladowy cashout z rooma)

    zatem - zakladajac ze ktos nie ma takiej kasy na koncie - musi jakims sposobem wsadzic pieniadze na swoje konto - i potem wplacic na MB - co przy zalozeniu ze ten limit 10kE jest prawdą od razu łapiemy się na "podejrzanie wysokie" zarowno wplaty jak i wyplaty

    dobrze rozumiem czy cos juz jestem nie na czasie

    edit:

    teraz dopiero wpadlem ze nie trzeba wszystkiego robic na raz -- mozna teoretycznie przykladową wypłatę 3k zl wplacic na MB co jest legalne - potem na room, z roomu od razu z powrotem na MB -> i znowu na konto - i tak 14 razy -

    przeciez nikt chyba nam nie zabroni 14 razy w miesiacu wplacac na MB prawda a w swietle prawa operuje przeciez tylko swoją wypłątą z jednego miesiaca
    Ostatnio edytowane przez sebolll ; 30-11-2009 o 14:18

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    W ratach raczej nie lapiesz sie na podejrzany, jednorazowo raczej tak... troszke dziwna polityka MB...

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jezeli na polskim koncie w ciagu 30 dni odnotuje się sumę wpływów lub wypływów przekraczającą 40 tys zl (czyli 10k E)(czyli jezelni nam wplynie 10kE lub wyplunie 10kE) z konta - taki bank ma OBOWIAZEK powiadomic urzad skarbowy albo przyjrzec sie ten operacji

    jestes pewny,ze w ciagu 30 dni a nie 1 wplaty?

  10. #110
    Cytat Zamieszczone przez sebolll Zobacz posta
    (...)kiedys jak sie bawilem w bukmacherke - pamietam ze interesowalem sie formami prawnymi - i podobno (...)

    dobrze rozumiem czy cos juz jestem nie na czasie
    czy taka tresc posta sugeruje ze jestem pewny? wlasnie o to pytam, bo nie jestem pewny

    pasiek - dla MB nie jestes podejrzany (chyba) nawet jak wplacisz na raz duzo wiecej, mi chodzilo o to ze podejrzany z punktu widzenia Banku i urzedu karbowego

    ale na 99% chodzilo o misiac (kaldarzowy)
    Ostatnio edytowane przez sebolll ; 30-11-2009 o 15:03