Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Nic nie bede tlumaczyl bo mi sie nie chce ....
    Fajne masz spekulacje po tygodniu gry HU .....
    Rozsmieszylo mnie to ze gadasz bzdury - i jeszcze sie tym chwalisz
    Mam tylko nadzieje ze ludzie ktorzy beda chcieli zaczac sie uczyc HUsng nie wejda wlasnie na twoj post - bo bardzo szybko zbankrutuja i sie zniecheca....- stad moja riposta na " twoje cudowne wyliczenia"
    Pozdrawiam i zycze powodzenia .....
    -1

    Nie chce Ci sie tlumaczyc, ale chce Ci sie wchodzic na forum i obnizac jego poziom merytoryczny?

    Wchodze na to forum, zeby sie czegos dowiedziec, a nie przekopywac sie przez takie posty jak Twoje w tym watku.

    Jak krytykujesz, to zadaj sobie ten trud i zrob to konstruktywnie

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Nie chce Ci sie tlumaczyc, ale chce Ci sie wchodzic na forum i obnizac jego poziom merytoryczny?

    Wchodze na to forum, zeby sie czegos dowiedziec, a nie przekopywac sie przez takie posty jak Twoje w tym watku.

    Jak krytykujesz, to zadaj sobie ten trud i zrob to konstruktywnie
    Łączę się z Tobą w bólu Teki.

    A Tobie rusolis nie wiem co trzeba wytłumaczyć, czego nie rozumiesz? Tego, że mądre rady daje gość, który na dzień dobry napisał, że w omawianym temacie jest od kilku dni? Jeśli to trzeba Ci wytłumaczyć, to się nie dziwię, że Tekiemu się nie chce.

    Wszedłeś do tego wątku się czegoś nauczyć i wypowiedzi Tekiego Ci się nie podobają? Za to "Gram od kilku dni ale będę dawał mądre rady" już są fajne, tak?

    Ja też chciałem coś merytorycznego poczytać w temacie, ale niestety nie znalazł się jeszcze nikt kompetentny kto by się chciał tu wypowiedzieć merytorycznie. Tym niemniej w pełni popieram wytykanie bzdur nawet, jeśli nie napisze się elaboratu z uzasadnieniem. Ja mam na tyle doświadczenia z grą żeby wiedzieć że to bzdury, ale przyjdzie sobie taki świeżak, przeczyta "ja radzę grać jak najwięcej" i co do kurwy nędzy z tego wątku wyniesie? Za 3 dni w dziale dla początkujących będzie pytał czemu zbankrutował.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Ja tylko kwestionuje posty mowiace "piszesz bzdury" i nic poza tym. Jakby napisal dlaczego to sa bzdury to ktos by z tego cos wyniosl.

    W innym watku ktos napisze cos madrego, jakis Senior Member mu odpisze "piszesz bzdury" i co mam od razu zapomniec co przeczytalem? Dyskusja tylko wtedy ma sens jak jest wymiana argumentow.

    Wracajac do tematu, ja sam gram czasem HU SNG i dlatego wiem jakie niebezpieczenstwo stoi za multi-tablingiem. Ale ja jestem inny niz wszyscy, bo w MTT tez gram tylko jeden stol na raz i po kilku rundach mam notatki na wszystkich przeciwnikow.

    Jesli kolo ma jakas super taktyke i moze grac 4 stoly na raz to chetnie uslysze. W pokerze czesto wygrywa ten kto mysli inaczej niz wszyscy, wiec proponuje otworzyc troche umysl.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    W pokerze czesto wygrywa ten kto mysli inaczej niz wszyscy,
    Szczególnie jeśli gra od kilku dni...

    Dla mnie EOT, pozdrawiam.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez prozz Zobacz posta
    husng to nie jest zwykle sng. nie podlapiesz readow grajac kilka stolow na raz. szczegolnie na wyzszysz stawkach i wlasnie dlatego, zeby kiedys na nie wejsc, warto uczyc sie pozadnej gry na jednym stoliku niz botowania na N stolach. najlepszym udaje sie grac wiecej niz jeden. ale jak zaczales grac 'niedawno' to nie jestes najlepszy jeszcze

    grajac sng dobijalem do 10 stolow i sie nie gubilem, grajac 6max cash moge sobie grac 5 na lekkim automode, ale i tak w pelni swiadomy tego co sie dzieje w grze jestem na maksymalnie 2 stolach. w headsup wiecej jak 1 sobie nie wyobrazam.

    Nie musze miec readow co najmniej do 30-50$, wystarczy normalna gra, po 2 i tak jakies ready mam, bo wcale nie jest tak ze nei wiem co sie dzieje, normlnie gram kazdy stolik, nigdy nie mam sitouta, nawet nigdy mi sie nie pojawia komunikat, ze mam 15 sek na ruch.

    Ja na 6max cash (mikro nl10) gralem 8 przegladajac neta i tez mialem 0 problemow, winrate mialem jak przy 4 stolikach. Rozegralem dosc sporo rak.

    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    You made my day!!!!!!!!!!!!!!

    Wez trenuj ... moze otworzysz 8 okienek HU sng .... i tez caly czas uzupelniaj ......ja jebie - co ty palisz czlowieku
    Ok mow co chcesz, niektorzy graja 50donow inni 10, niektorzy 30, a inni 8 sng. Nie uwazasz, ze jest to zalezne od gracza?

    Dlaczego niektorzy graja tylko 2 stoliki cash?

    I najwazniejsze, zarowno ja jak i autor tematu jestesmy poczatkujacy, a wiec nie gramy 20$ czy 50$, a na micro stawkach wystarcza zwykle abc i nic wiecej.

    Dlaczego mam zbankrutowac? Mam rolla 700$ i gram tylko 5+0.25 co daje mi dokladnie 133BI.

    Po 2 Hu gralem juz kiedys oraz gralem je tez przez ostatnie tygodnie (od czasu do czasu - oczywiscie strasznie malo), a od kilku dni gram tylko HU, bez cash i sng (zakladalem nawet temat bo nie wiedzielm co wybrac).

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Wracając do początkowego pytania o stop loss. Ja średnio gram dziennie około 15 HUSNG. Po 3-4 przegranych pod rząd robie przerwę. Przeglądam HH i patrze czy to był bad beat czy bad play, oglądam jakieś video z HUSNG albo czytam forum. Potem decyduję czy to już starczy na dzisiaj czy czuję się na siłach grać jeszcze kilka HU.

    Odnośnie multitablingu to na początku nie polecam. Graj 1 stolik ucz się i jak masz odpowiedni roll + pewność siebie to o level w góre. Żeby wogóle myśleć o kilku stolikach na raz (2-3) to musisz być pewien większości swoich zagrań tak abyś nie musiał długo zastanawiać się nad tym co robisz. Wtedy dobrze jest zejść kilka leveli poniżej obecnego i dołożyć stolik. Jeżeli jesteś początkujący to jeszcze sporo do nauki + nie bardzo masz gdzie schodzić. Generalnie druga tabela obniży delikatnie Twoje ROI ale $/godzine idzie w górę.


    Jest taki gość na FTP na 50$ (bigsaje) który gra do 8 stolików na raz z pozytywnym skutkiem. Ale raczej nie każdy to potrafi (no ja na pewno nie). Na jego blogu jest fajny opis multitablingu razem z ustawieniami HUDa w HM. Z tego co pamiętam to Primordialaa robił też o tym serie video.

    Podsumowując: graj jeden stolik dopóki nie będziesz na prawde dobry a potem możesz próbować.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    jeszcze dam cytat skilled_sox:

    What is one piece of advice you feel is important to share with low and mid stakes players?

    I know this isn’t an option for everyone, but if you have the time and are committed then I think volume is the biggest key. Playing a lot allows you to improve very rapidly, and really decreases variance in a certain sense. Friends of mine who don’t play a lot will talk about running bad for weeks or even months. I will run bad over the same number of games, but in terms of time it will be a short period, which I think is important for not getting down on poker.

    -----------------------------------------------------------------

    Do autora jeszcze tylko powiem, ze jesli nie tiltujesz to nie przerywaj gry nawet po 10BI w plecy, natomiast jak masz peoblemy z opanowaniem i gra to koncz juz po 2 jak wiez, ze zle zagrales.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    "Volume" nie musi oznaczać 4 stoliki na raz!!!

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Tez nie jestem przekonany czy ten cytat odnosi sie do multi-tablingu

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Moze nie do konca, bo wiem o co wam chodzi, ze gramy bardzo duzo to gramy lepiej, ale nie chodzi o gre na kilku stolikach na raz ale o to, zeby grac sporo 1 po 2.

    Jednak mysle, ze tutaj jest 2 problem, bo wiekszosc graczy nie moze pozwolic sobie na 6h gry dziennie, a wiec jedyny sposob - kiilka stolikow.

    Zreszta tak jak mowie, nikogo nei namawiam, podalem tylko 'moj' sposob, ktory wg mnie jest oplacalny na tych stawkach. Kazdy gra jak chce i nie bede nikogo przekonywal jesli jest innego zdania.