Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez zoltan1881 Zobacz posta
    Wiec moze zamiast pisac lol( będące chyba najgłupszym słowem/znakiem w jezyku angielskim )

    lol

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez zoltan1881 Zobacz posta
    Temat rzeka.A ogólnie to nie jest przepis na zupę gdzie wszystko jest okreslone.Jesli pokusi sie o jeszcze jeden taki blef to wcale nie oznacza ze nie jest dobry.Potworne uproszczenie.
    wiem, ze uproszczenie. ale mi generalnie klopot sprawia dostosowanie sie do przeciwnikow, szczegolnie na wyzszych stawkach. co mam na mysli?

    wiem ze koles gra teoretycznie bardzo LAG, 3 betuje sporo rak, ale w momencie kiedy dostaje ze 3 3bety nie robiac sam ani jednego i postanawiam sam takowy zrobic (oczekujac ze przeciwnik sfolduje) z atc to dostaje 4bet allin

    dotychczas wszystkie moje shoty wygladaly mniej wiecej w ten sposob. albo mam pecha, albo wpadam na maniakow, albo po prostu lepsi gracze wyzej tak graja a ja pomimo, ze mam swiadomosc JAK sie dostosowac, zawsze proboje to zrobic w zlym momencie

    mam wrazenie, ze zawsze sa krok przede mna. no i o to w dobrym headsup chodzi. ktos mial tak jak ja? jak sobie z tym poradzil?

    PS. tak czytam tego posta przed wyslaniem i wyglada on jak gorzkie zale weak passive gracza hehe. no ale moze cos madrego ktos doradzi
    Ostatnio edytowane przez prozz ; 15-09-2009 o 15:04

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez prozz Zobacz posta
    wiem ze koles gra teoretycznie bardzo LAG, 3 betuje sporo rak, ale w momencie kiedy dostaje ze 3 3bety nie robiac sam ani jednego i postanawiam sam takowy zrobic (oczekujac ze przeciwnik sfolduje) z atc to dostaje 4bet allin
    No wlasnie, jak przeciwnik zongluje stylami to czekanie do 4-tego 3beta to juz zdecydowanie za pozno. Mysle, ze nawet juz przy drugim 3bet'cie w stosunkowo krotkim czasie od pierwszego 3beta moznaby sie pokusic o jakis call, zwlaszcza jezeli ma sie w miare sensowna reke.

    Oczywiscie dotyczy to tylko przeciwnika, ktory wie co robi

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Przy tej tabelce podaje pisze o zakresach rak np średnich.
    Może ktoś wie czy podaje ręce lepiej lub gorzej nadające się do gry?