Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Moneybookers?

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4
    Witam wszystkich, zamierzam rozpocząć intensywniejszą grę online i mam pytania odnośnie Moneybookers bo zamierzam tam założyć konto. Wiem, że było mnóstwo pytań o te konta ale w zasadzie jakieś konkretne wnioski ciężko wyciągać.

    Zamierzam skakać po pokerroomach dość często, wyrabiać bonusy itd. oraz robić dość często wpłaty/wypłaty na moje konto w banku więc nie wiem jak to rozegrać odnośnie waluty.

    W jakiej walucie powinno być założone konto? Posiadam też konto Inteligo w złotówkach jeśli to coś ma do rzeczy

    Dzięki za odpowiedź.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    W walucie poker-roomow, wiec w wiekszosci USD badz EUR

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    byś nie tracił na przewalutowaniach

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4
    Dzięki, no tak jasna sprawa w sumie, jak będę robił transfery między inteligo i moneybookers to tylko wtedy będę tracił.. a jest opcja posiadania konta w dwóch walutach albo ewentualnie zmiana waluty konta? podobno nie..?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez piwcuk Zobacz posta
    a jest opcja posiadania konta w dwóch walutach albo ewentualnie zmiana waluty konta? podobno nie..?
    nie, konto tylko w jednej walucie, bez możliwości zmiany na inną.

  6. #6
    Jest bodajże dla kont VIP

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez TheNaturat Zobacz posta
    Jest bodajże dla kont VIP
    a jak dostac VIP?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    o ile dobrze pamiętam trzeba zrobić jednorazowy dość spory przelew (chyba coś ok. kilkunastu tys. tylko nie wiem czy ojro czy pln'ow).

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    o ile dobrze pamietam jednorazowa wplata ok 40 tys zl, badz podzielone na kilka mniejszych, w krotkim okresie

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Tak, teraz to chyba jednorazowy przelew wynoszący 10k E