Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam

    wraz z erklosem zamierzamy przeprowadzic szkolenie krupierskie - podobne odbyly sie juz w kilku miastach Polski
    koszt to okolo 50 zl + 100 jesli z licencja PFPS

    szkolenie odbedzie sie jak znajdzie sie 7-10 chetnych
    miejsce szkolenia to katowice a dzien to poniedzialek
    wiecej informacji wkrotce

    jesli beda chetni wstepnie prosimy o zapisy
    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Witam.

    palo/Erklos powiedzcie czy jest planowany jakiś kurs dla krupierek w najbliższym czasie?

    Moja piękna jest zainteresowana

    Erklos coś mi wczoraj mówił że wystarczy że się kilka osób zbierze. Czy są więc już jakieś osoby? Ilu brakuje?

    Czy po takim kursie można się załapać do dealowania np. na USOP'ach?

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Jeśli byłby kurs na krupiera w najbliższym czasie, to chętnie się zapiszę

    Min. 18 lat, czy trochę więcej?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3
    ja bym też sie pisał.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    wydaje mi sie ze jak zbierzemy 5 lub wiecej osob wstepnie chetnych to zorganizujemy takie szkolenie w katowicach w listopadzie takze badzcie czujni

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jakieś nowe info?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    pogadam w piatek na turnieju z erklosem to ustalimy jakas date choc listopad jest bardzo napiety datowo

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    W środę, 25 listopada o godz. 18.00 w restauracji Firma w Katowicach (ul.Wita Stwosza 1)odbędzie się (?) kurs krupierski. Koszt - 50 zł, wymagania - sprawne posługiwanie się kartami i znajomość reguł texas holdem.
    Co daje kurs? Nie wystawiam papierka. Jak się nadajesz na krupiera to wpisuję Cię na swoją listę. Najbliższe "zatrudnienie' - 13 grudnia w Katowicach, 10 stycznia w Gliwicach (Expekt Cup)...Potrzebuję krupierów na Śląsku Gdy Polska Federacja Pokera Sportowego będzie wydawała licencje krupierskie - krótka droga. Zapraszam zainteresowanych.

  9. #9
    hmm bardzo fajnie lecz trudny termin pokrywa sie z pewna liga w sosnowcu nie ma mozliwosci rozpoczecia wczesniej badz innym terminie ??

  10. #10
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Cytat Zamieszczone przez chill0u7 Zobacz posta
    hmm bardzo fajnie lecz trudny termin pokrywa sie z pewna liga w sosnowcu nie ma mozliwosci rozpoczecia wczesniej badz innym terminie ??

    "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"
    Zaczniemy wcześniej, to znajdą się tacy, którym będzie pasowało później. Szkolenie i tak musi potrwać 3-4 godziny, więc dzień i tak trzeba poświęcić...