Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 110
  1. #41
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    25
    witam myslalem ze jestem razem z kolezka lakiernikiem

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    25
    ok sorki cos mi padlo na oczy jestesmy ok

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    A może lepszą opcją byłoby przyspieszenie pierwszych leveli zamiast poźniejszych? Dałoby to możliwość wydłużenia blindów w poźniejszej fazie turnieju a turek pewnie skończy się w podobnym czasie.
    Lepiej turbo zrobić na początku. Da to opcję gry w końcowej fazie...

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Ludzie o co c'mon chodzi wam z tymi różnymi czasami blindów ;] Powinna byc taka sama struktura czasowa dla całego turnieju, a nie modyfikacja na early,mid,late/deep.

    jeżeli zalezy wam na czasie, żeby 'złapać ostatni pociąg', to skrócić całą strukturę o 5 minut albo po prostu zacząć wcześniej o godzinę czy dwie

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez GorDiaN Zobacz posta
    +1

    BTW chciałem się zapisać na listę rezerwową.
    Nie rozumiem, przeciez jestes wsrod glownych uczestnikow.

    PS.Na miejsce Dzwiedzia z listy rezerw wszedl Szary.

  6. Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Ludzie o co c'mon chodzi wam z tymi różnymi czasami blindów ;] Powinna byc taka sama struktura czasowa dla całego turnieju, a nie modyfikacja na early,mid,late/deep.

    jeżeli zalezy wam na czasie, żeby 'złapać ostatni pociąg', to skrócić całą strukturę o 5 minut albo po prostu zacząć wcześniej o godzinę czy dwie
    wynikalo to z tego, ze w naszym odczuciu jak gralismy sobie wczesniej turnieje, krotsze levele w poczatkowej fazie byly dla nas za bardzo turbo, takie subiektywne odczucie

    rozwazam w tej chwili dwie opcje - albo wszystkie levele po 25min (co widze ze jest w wielu roznych turniejach praktykowane), albo wydluzenie 4-6 leveli po drugiej przerwie do 25min


    EDIT:
    dopisuje do listy rezerwowej dwie osoby - Krause i Smithyman, niestety zglosiliscie sie przez priva jak mnie nie bylo, wiec nie moglem Was zapisac
    Ostatnio edytowane przez ichimeee ; 22-09-2009 o 17:51

  7. #47
    Proszę mnie wpisać na listę rezerwową :P
    Ale jak nie ma miejsca to nic bo i tak wpadam do BBc jako kibic i może ktoś z zapisanych nie przyjedzie , będę na tzw. sępa
    Dodatkowy stolik jak najbardziej z mojej strony widziany :]

  8. #48
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez GorDiaN Zobacz posta
    Dziękuje dobremu człowiekowi, który mnie przez przypadek dopisał do listy.

    Jeśli chodzi o strukturę, to pomysł ze zrównaniem wszystkich leveli do 25min wydaje się być najlepszy.
    Popieram

  9. #49
    zapisz

  10. Cytat Zamieszczone przez GorDiaN Zobacz posta
    Dziękuje dobremu człowiekowi, który mnie przez przypadek dopisał do listy.
    a Twoj post nr 5 w tym temacie nie oznaczal ze sie zapisujesz na turniej? tak bym go zrozumial


    co do leveli to najprawdopodobniej zrownamy dlugosc wszystkic do 25min, jest jeszcze opcja wydluzenia pierwszej przerwy do 20min, zeby mozna bylo sobie spokojnie zamowic cos do jedzenia i wszamac, w samej knajpie zarcia na cieplo nie ma, ale z tego co kojarze to maja jakies preferencje w jednej pizzerii skad bedzie mozna zamawiac na dowoz z rabatem, jak sie dowiem o szczegoly to tez napisze


    magicsprint i vince1500 dopisani