Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 110
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    Zen i fryc, czy ktorys z Was wysylal maila??Pytam bo znalazlo sie pare zgloszen bez ksywek i chce miec pewnosc ze nikt nie bedzie zapisany dwa razy.[/QUOTE]

    NIEEEE

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    Nie Badz Leszczem Deleo!!!!!!!!!!!!!, Zapal!!!!!!!!

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    20
    Utworzona zostala lista rezerwowych.Na chwile obecna znajduje sie na niej trzech graczy.O udziale gdy zwolni sie miejsce bedzie decydowala kolejnosc zgloszen.

    Deleo juz teraz zaznaczylem jako kandydata do udzialu pod nieobecnosc Heinza wiec sie Panowie dogadujcie teraz miedzy soba o udzial.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez orześ ; 15-09-2009 o 16:14

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez orześ Zobacz posta
    Utworzona zostala lista rezerwowych.Na chwile obecna znajduje sie na niej trzech graczy.O udziale gdy zwolni sie miejsce bedzie decydowala kolejnosc zgloszen.

    Deleo juz teraz zaznaczylem jako kandydata do udzialu pod nieobecnosc Heinza wiec sie Panowie dogadujcie teraz miedzy soba o udzial.

    Pozdrawiam.
    Panie Orzesz - FULL PROFESSIONAL

  5. #35
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja nie pale

  6. #36
    czy da rade zwiekszyc ilosc miejsc, jak nie to prosze o zapisanie na liste rezerwową

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Czy w miejscu ew którym gramy bedzie internet lub wi fi

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    20
    Z tego co mi wiadomo to nie ma.

    Sebczuks...na tej edycji nie da rady zwiekszyc liczby miejsc niestety.Nie spodziewalismy sie az takiego zainteresowania wiec na nastepnej edycji na bank sie to zmieni.

    Zapisze Ciebie na liste rezerw.

  9. #39
    ja tez ja tez na liste rezerwowa !!! zapisac prosze

  10. Witam po krotkiej przerwie, widze ze zainteresowanie turniejem calkiem spore co bardzo mnie cieszy. Mam nadzieje ze uda sie zorganizowac dodatkowy stolik zeby wszyscy mogli zagrac, ale niczego nie obiecuje. Jak cos sie zmieni to napisze.

    W pierwszym poscie umiescilem tez liste uczestnikow, ktora zrobil Orzech. Jezeli kogos na niej nie ma, a byl pewien ze jest to prosze o odzew - bedziemy wyjasniac.


    EDIT:

    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    hmm... stuktura generalnie fajna , tylko że ten spadający czas blindów na wyższych levelach to dziwna konstrukcja co psuje trochę grę
    Dzieki za uwagi. Myslalem tez o tym zeby wszystkie levele po drugiej przerwie mialy po 25min, z tym ze wydluzyloby to czas gry o godzine, a i tak ta struktura, ktora jest w tej chwili jest na prawie 8godz. Z racji nieduzego doswiadczenia w organizacji turniejow obstawiam, ze jakies obsuwy bedziemy mieli prawie na pewno, wiec wolalbym bardziej czasu trwania turnieju nie przedluzac. Pare osob zapewne bedzie chcialo wracac skm-ka. Ostani pociag jedzie o 23:23, nastepny juz o 2:36. Wolalbym nikogo nie narazac na koczowanie w nocy w obcym miescie . Nie zeby niebezpiecznie bylo, ale wiadomo o co chodzi.

    Jezeli ktos mialby jakies uwagi w tej kwesti (czasu leveli oczywiscie ) to fajnie jakby je tutaj przedstawil. Z checia przeczytam.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ichimeee ; 21-09-2009 o 19:03