Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 75
  1. #61
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez JasiuZ Zobacz posta
    swietny temat; jakies nowosci?
    Jak znajde cos ciekawego to sprobuje znalezc chwile czasu na przetlumaczenie. Chyba, ze ktos dysponuje jakims ciekawym artykulem badz wywiadem?

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ja zaklepuje!! znajde cos i przetlumaczysz :P

  3. #63
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    20
    google translate...

  4. #64
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez guma Zobacz posta
    google translate...
    Oryginal:
    Dont fold stacks arent great but you can crai if you bink a pair or good draw.

    Google translate:
    Dont razy stosy arent wielki, ale można crai jeśli bink pary lub dobrych remis.

    Oryginal:
    He called a shove pre.

    Google translate:
    Wezwał pchać przed.


  5. #65
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    5
    Koniecznie musisz coś skrobnąć bo świetnie się czyta i poza tym dużo ciekawego można się dowiedzieć...szczególnie dla nowicjusza w tym temacie

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cos nic sie tu nie dzieje, jak i w całym Hu forum . Gdyby ktoś chciał poczytać albo przetłumaczyć to tu http://www.anskypoker.com/2009/12/an...a-hu-sng-guru/ znajdziecie wywiad z Hokie'm.

  7. #67
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    5
    Wywiad przeczytany..fajny wątek i HUSNG jest na tyle interesujacym tematem, że warto byłoby go na nowo rozruszać pozdrawiam

  8. #68
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Hej,

    zamieszczam ciekawy i motywujący fragment posta Phila Galfonda, który umieścił na swoim blogu na BlueFirePoker.

    "Jeśli planujesz zostać pro i masz ten komfort, że nie musisz swoich wygranych przeznaczać na rachunki, to myślę, że powinieneś przez cały czas grać heads-upy przeciwko dobrym zawodnikom.

    Tak jest. Ja, Phil „Nit” Galfond, wierzę, że rogrywanie trudnych gier to dobry pomysł.

    Jak popatrzysz sobie na karierę jakiegokolwiek gracza z high stakes, to w jego życiorysie zauważysz masę ciężkich batalii rozgrywanych HU lub 6-max. Bo to jest absolutnie koniecznie, żeby osiągnąć swój pokerowy potencjał.

    Wielu ludzi zdaje się tego nie dostrzegać, ale kilka lat temu, na mojej drodze z 100NL do high stakes, grałem niemalże przeciwko każdemu, na wszystkich stawkach. Większość mojego upswingu z tego okresu pochodzi właśnie z gier HU NL. Zdecydowanie rozgrywałem wiele pojedynków HU jako chłopiec do bicia, i wiele takich gier, które były bardzo wyrównane. Grałem w zasadzie w każdej grze 6-max, która się odbywała na moich stawkach. Miałem też straszny bankroll management, np. zdarzało mi się zagrać przeciwko Ivey’owi na 300/600 z 300k w bankrollu, ale tego akurat nie polecam.

    Jeśli tylko były jakieś gry na 50/100 lub 100/200 a nie było akurat 6-max, to brałem każdego na HU i wtedy naprawdę czułem, że gram w pokera. To naprawdę interesujące i uważam, że OGROMNIE rozwojowe dla Twojego skilla.

    Natomiast nie powinieneś spędzać zbyt dużo swojego czasu na grę gdzie masz neutralne EV. Dlatego kiedy nie ma dobrych gier 6-max a w HU trafiają Ci się tylko miękcy przeciwnicy, to absolutnie powinieneś brać na HU mocnego rega. Siedzenie przy komputerze i czekanie na jakieś proste gry HU gadając z kumplem na GG na pewno nie pomoże Ci zrobić kariery w pokerze."

  9. #69
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zapomniał tylko dodać, że do tego trzeba mieć jeszcze talent. Gdyby np. taki przeciętniak (mówiąc eufemistycznie) jak ja skorzystał z jego rady, byłby samobójcą.

  10. #70
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Skąd Phil Galfond zna Gadu Gadu?