Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Dostałem następującego majla z Party Gaming. Kiedys wpłaciłem na Party Poker , potem albo przegrałem wszystko albo wypłaciłem, w każdym razie nic tam nie mam na koncie a oni mi jakieś "pogróżki" wysyłają , że niby będą pobierać 5 $ opłaty administracyjnej?
    Powinno mnie to mało obchodzić ale takie obchodzenie się z klientem to "strzał w stopę", nawet jeśli robią sobie taki zapis w regulaminie.

    Dear dupek007,

    Our records show that that you have not logged in to your account for 180 days.

    A $5 administration fee** has been charged to your inactive account. The next charge will be deducted from you account balance on: 07-Oct-2009 ET.

    However, this fee will NOT be charged if your account, or any related account, is reactivated on or before 06-Oct-2009 ET.

    Reactivating your account is easy: Just log in and place a cash wager, enter a tournament with a cash entry fee, or play a raked hand.

    **TERMS & CONDITIONS If you do not access your Account by "logging on" to your Account using your Account name and password for any period of 180 days, then after those 180 days (the "180 day grace period") your Account (and any related account with any ESP) will be deemed "Inactive". If your Account becomes Inactive, then the Company is entitled to charge you an administrative fee (the "Inactive Account Fee"). The Inactive Account Fee shall be deducted from your Account Balance at the end of each calendar month in accordance with the Inactive Account Fee Schedule. We will stop deducting the Inactive Account Fee from your Account Balance if your Account is re-activated.

    If you have any questions or concerns, please don’t hesitate to contact us. Our Customer Care team is available 24/7.

    Sincerely,

    Party Team

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak nie masz kasy to nie maja co pobrac i kolo sie zamyka, take it easy
    Ale dziwny maja zapis troche, czyli lepiej wyplacic kase jak sie nie gra niz tam trzymac.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    lol fajna polityka firmy

  4. #4
    If you do not use your NETELLER account for 14 months you will be charged an Inactive Administrative Fee up to $30 USD. This fee will be charged annually until you use your account or the account balance reaches zero.
    O tym nigdy nie slyszałem .Moze dlatego ,ze z netellera korzystam czesto nie zwracałem uwagi .Warto jednak wiedziec takie rzeczy

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Też dostałem takiego maila z Party. Ale wczoraj przysłali kolejnego, że mam przyznany jakiś bonus w wysokości 235$. Ciekawe czy jak pójdę go wyrobić to potrącą mi te 5 dolców opłaty

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Hm... okazuje się, że taka praktyka jest stosowana przez większość firm okołopokerowych.
    Szkoda , że nia ma czegoś takiego jak rzecznik praw konsumenta, bo taka działania wyglądaja mi na wygodnictwo firmy kosztem klientów. Nasze pieniądze na koncie powinny zwiększać płynność tych firm, nie wiem jak z obracaniem środkami ale być może są używane do inwestycji.
    Plus w minusie dla Party w takim razie za powiadomienie.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    No to mnie tez tak skasowali juz dwa razy Dzisiaj dostalem maila ale poraz pierwszy. 14 dolcow poszloooo!

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Da sie jakos zamknac tam konto? Pisalem do suportu zeby to zrobili to nei odpisuja

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    12
    Jak napiszesz, że chcesz aby kasa wróciła na twoje konto, to na 90% zwrócą ci to co pobrali.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    w takim razie ja jestem w tych 10% ;]