Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Wielkimi krokami zbliża się Grand Series of Poker III. Początek to bowiem 27.09.2009. Całość potrwa do 11.10.2009 a całkowita pula nagród wyniesie 3,1 miliona $
    Struktura będzie taka sama jak podczas ostatniego GSOP-u w kwietniu.

    O co chodzi?

    Między 29 września a 11 października odbędzie się 15 turniejów z wpisowym różnej wysokości i "sporą" pulą dodaną. Odmianą pokera No.1 pozostaje oczywiście NL Texas Hold'em. Turnieje w tej formule zostaną uzupełnione również o Omahę (zarówno PL jak i hi/low) oraz Texas Hold'em z limitem puli.

    Każdy z turniejów gwarantuje zwycięzcom (oprócz wygranych pieniężnych)ticket do wielkiego finału (Grand Slam Final), w którym pula wyniesie $300 000. Wpisowe do finału wyniesie $5 000.

    Istnieje oczywiście możliwość zakwalifikowania się do turniejów poprzez szereg satelit dostępnych również na heypoker. Podczas całej serii będą również organizowane codziennie kwalifikacje do Grand Slam Final.

    Oznacza to, że w wielkim finale będą mogli zagrać zwycięzcy któregoś z 15 eventów ale również zwycięzcy dodatkowych eliminacji. Możliwość gry w finale otrzymają także gracze (TOP 100) z największą liczbą punktów. Ostatnią możliwością będzie oczywiście zapłacenie bezpośredniego wpisowego.

    Grand Slam Final zostanie rozegrany 18 października.

    Poniżej wklejam wam rozkład z 15 eventami i zachęcam do udziału w tym wydarzeniu poprzez nasz soft.



    Tablica liderów będzie aktualizowana tutaj: GSOP HOME

    Jeśli macie jakieś pytania to bardzo chętnie na nie odpowiem.

    edit: zródło informacji http://heypoker.com/tabid/61/tabid/377/Default.aspx
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 07-09-2009 o 18:24

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Myślę, że nie ma sensu zakładać oddzielnego tematu gdyż struktura IV edycji będzie bardzo podobna. Zmieniłem więc III na IV i dalej będę pisał w tym miejscu.




    Grand Series of Poker IV, bo o niej mowa, startuje już 24 stycznia i potrwa do 7 lutego. Tym razem rozegranych zostanie 17 eventów a całkowita pula dodana wyniesie $ 3,155,000

    Wszystkie turnieje zostaną rozegrane o 21:00 CET. Podobnie jak poprzednio, większość turniejów odbędzie się w Texas Hold'em. NIe zabraknie oczywiście pozostałych odmian pokera.

    Wszystkie 17 eventów gwarantują oprócz wygranych pieniężnych, również ticket Grand Slam dla poszczególnych zwycięzców, jak również nagradzają graczy punktami, które będą publikowane na specjalnie w tym celu stworzonej tablicy liderów. Pierwszych stu graczy otrzyma szansę walki o dodatkowe cztery tickety do Grand Slam Final. Grand Slam, z wpisowym w wysokości $5,000 i pulą gwarantowaną $300,000, jest finałowym turniejem GSOP.

    Podczas trwania całej GSOP heypoker będzie oferował codzienne kwalifikacje do, w których do wygrania będzie jeden ticket do wielkiego finału. Oznacza to, że w finale mogą zagrać gracze, którzy wygrali jeden z 17 eventów GSOP, ukończyli rywalizację w pierwszej setce na tablicy liderów, zwyciężyli w jedną z codziennych i niedrogich kwalifikacji, lub którzy bezpośrednio wkupili się do finału. Bez względu jakim stakiem operujesz jako gracz, będziesz miał wiele możliwości żeby zagrać w Grand Slam Final. Zostanie on rozegrany 14 lutego, w kolejny weekend po ukończeniu ostatniego turnieju.


    Kalendarz rozgrywek znajdziecie na naszej stronie klikając na ten link: https://www.heypoker.com/tabid/377/Default.aspx

    Klasyfikacja liderów będzie prezentowana na specjalnie do tego celu stworzonej stronie GSOP HOME dzień po rozegraniu danego eventu.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Jednym słowem najbardziej prestiżowy z cyklów, które można rozegrać na HeyPoker powraca!

    Właściwie to powrócił wczoraj. Struktura i zasady są oczywiście podobne do poprzednich edycji. Pula gwarantowana wyniesie tym razem sumie aż $2,500,000.

    Pomiędzy 19 września i 3 października 2010 rozegranych zostanie w sumie 15 turniejów, z różnej wysokości wpisowym i ogromnymi pulami gwarantowanymi!

    Dokładną rozpiskę jak i wysokość wpisowego i puli gwarantowanej można zobaczyć na naszej stronie, pod tym linkiem : https://www.heypoker.com/Tournaments...1/Default.aspx

    Wszystkie 15 turniejów gwarantują wejściówkę (Grand Slam ticket) dla zwycięzcy oraz punkty, które będą zliczane do klasyfikacji generalnej i publikowane później na tablicy liderów. Zwycięzca klasyfikacji generalnej również zostanie nagrodzony wejściówką Grand Slam. Pozostała 100 najlepszych graczy otrzyma szansę rywalizacji o kolejne dwie wejściówki do Wielkiego Finału (Grand Slam Final),
    do którego wpisowe wyniesie $5,000 a pula gwarantowana to aż $300,000, i który to będzie ostatnim turniejem cyklu GSOP V.


    ALE NA TYM NIE KONIEC !!!




    Równolegle z GSOP wystartuje bowiem pierwszy raz w historii GSOP MINI, czyli cykl turniejów o podobnym przebiegu, ale o zdecydowanie mniejszym wpisowym do turniejów głównych. Mniejszy nie oznacza bynajmniej nieatrakcyjny. Pula GSOP mini to aż $ 250.000. Zważywszy na fakt, że wpisowe będzie się zaczynało od ok. $5, jest o co grać.

    Wszystkie 15 eventów gwarantuje ich zwycięzcom wejściówkę do tzw. Małego Finału. Podobnie jak w GSOP gracze będę również nagradzani punktami za zdobyte miejsce. Zwycięzca klasyfikacji generalnej (tablica liderów) otrzyma wejściówkę do Małego Finału. Pozostałych 100 najlepszych graczy cyklu otrzyma szansę gry o 3 dodatkowe wejściówki do finału z wpisowym w wysokości $500 i pulą gwarantowaną w wysokości $30,000.

    Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tej serii to zapraszam do dyskusji w tym wątku.

    /Marcin
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 20-09-2010 o 17:44

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    malenki gdzie jest ta tablica liderow??co jak juz wygralem ta wejsciowke za 5k??a bede 1 w klasyfikacji??dostane 2??bede ja mogl wykorzystac w kwietniu??

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    idź sobie mistrzu stąd;D
    graty;]

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tomek ty mi potrafisz poprawić humor. Przepraszam na marginesie, że musieliście czekać na odpowiedź tak długo.

    Tablica liderów jest tutaj:

    GSOP ť Leaderboard

    znowu miażdżysz GSOP'a

    Nie wiem jak jest z dwoma wejściówkami, ale nie sądzę żeby robili jakieś problemy. Napiszę do nich jutro maila.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    tak przy okazji turniejowego tematu, dziala wam hud podczas turkow? bo mi na pt3 nie udalo sie go zmusic do pracy ;/

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    tak bez problemu...pamietam ze mialem kiedys ten sam problem...ale jak rozwiazalem,co zrobic...nie wiem,pewnie ktos zrobil za mnie...pokombinuj lub popytaj,da sie na 100%

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    sviestas na jakiej wersji pt3 ci dziala hud na turkach ongame? Ja mam v3.06.2 i do niedawna wszystko dzialalo ale od jakiegos czasu znowu jest problem i hud nic nie wyswietla. Z tego co widze na stronie pt3 jest do pobrania wersja 3.07.4 BETA, moze na tej ci dziala, to tez pobiore? dzieki i pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    buh mi dziala wlasnie na tej co napisales:v3.o6.2 nie wiem jak Ci pomoc ja na kompie tylko zarazbiam hajs i ogladam filmy...kompletny laik ze mnie jesli chodzi o takie sprawy;/