Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 119

Wątek: Ile wygrałeś?

  1. #51
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Gorzów WLKP.
    Posty
    3
    Nawiazujac do tematu..
    Pewnie jak wszyscy,duzo wygrywam,duzo przegrywam.
    Ale udalo mi się wygrać 200$ frerola na Celeb (50$),po 2 dniach mialem ponad 200$,spadlem troche...ale po kolo 5,6 dniach prawie ciąglej gry to bylo ponad 300$. Myslę że jak z 0$(nigdy tam nie zdeponowalem) to nieźle.
    Chcialem wyplacić te 300$,mają tam WedDollar czy cos takiego,kasa juz mi wisiala z 2 dni,wkór.... się ze nie chcą (myslalem że musze cos wplacic). stwierdzilem ze jak dojade do 500$ to już cos wplace i wypłacę ta kasę.
    Ale na każdego psa przyjdzie mróz...godzinka za godzinką,ewidentny bad bet jeden za drugim,cofnąłem wyplte,podwoilem,potroilemstawkę, 5-10$, turnieje za 50$ (STT) i obeszlem sie smakiem.
    Normalka,zawsze tak jest,jak juz osiągne jakies $,najczesciej dochodze do 100$ po wyciągnieciu cos z freerolli,to zaczyna sie jazda w dół.

    Ale wciąż czuje,że czegos sie uczę.

  2. #52
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Mając $300 grałeś 1000NL i turnieje za $50 :shock:

    No to duuuuużo nauki jeszcze przed Tobą...

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez ____$____
    Myslę że jak z 0$(nigdy tam nie zdeponowalem) to nieźle.

    mysle ze nie:P

    chyba 90% osob zaczynalo zaczyna od zera

    i niektorzy maja po kilka kilkanascie tysiecy $

  4. #54
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Gorzów WLKP.
    Posty
    3
    Zajrzalem sobie tutaj no i widze krytyke,w sumie ja rozumiem,z tym bankrollem orzede wszystkim. Ale jak wspomniałem,miałem problemy z wypłatą więc to mnie tak wkurwiło,ze poswięcam kilka dni na grę w pokera a tu jakas lipa z Webdollar. Poza tym opisałem tylko sytację na jednym z roomów,a mianowicie na tym na którym poszło mi najszybciej,owego freerolla wygrałem prawie nazajutrz po rejestracji. Np. na betandwin tez z 0$ udało mi sie zrobic i wypłacic o wiele wiecej. Nie istotne zresztą. Czytajac te forum stwierdzam ze wiekszosc z obecnych chyba tylko w pokera zapodaje całe dnie Ja niestety pół dnia pracuję i nie gram jeszcze za długo. Pozdro

  5. #55
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie dziwie sie ze zawsze ci sie przytrafia taki zjazd skoro grasz takie stawki majac taki bankroll

  6. #56
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Moja największa wygrana to ... 1.5$ !! !! !! Za 14 miejsce we Freerollu. Uważam jednak to za ogromny sukces, ponieważ grałem niecaly miesiąc i nic nie wygralem. Potem po ok. roku przerwy i wrociłem i odrazu taki sukces(dla mnie )

    Pozdro for all

  7. #57
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    8
    Moja najwiękrza wygrana to 24$ w Kwalifikacjach FR na sportingbet zajołem w tedy drugie miejsce w finałowym turnieju Może to mało ale sprawiło ogromna radośc biedemu studentowi^^

  8. #58
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    z daleka...
    Posty
    20
    50graczy 2 miejsce 220$

  9. #59
    dużo ;x

  10. #60
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    No, to może is ja się w końcu pochwalę w moim pierwszym poście na forum

    Wczoraj (a w zasadzie dziś w nocy), na pokerstars.com w turnieju z pulą 1 mln$ zająłem ok 230 m-ca i wygrałem 800$ Fajnie, tym bardziej, że dotychczas grałem na expekcie - w piątek zacząłem na pokerstars
    Wyplaty były za pierwsze 600 miejsc (od 400$), uczestników ok. 3,5 tys., wpisowe ok. 230$. Ja się dostałem do turnieju przez satelitę z wpisowym 11$.

    ...ale żeby mi popsuć trochę humor - na expekcie, w turnieju SuperSunday (pula 25tys.$) zająłem 34 m-ce, a wypłaty były od 33 :/ tu już normalnie się zapisywałem 109$ poszło się paść :/ shit happens