Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 119

Wątek: Ile wygrałeś?

  1. #61
    Zapisz sobie ten post na twardego , przyjdzie czas że bedziesz miał takie bety ze głowa mała :lol: świecona woda nie pomorze


    wygrasz $1000 musisz oddac $10000 taki jest przelicznik , kazdy gra ale sie neiche przynac ile przegrał bo liczy tylko wygrane a przegrane zapomina gram 3 lata i widziałem duzo na online sam wygrwałem keidys spore sumy .

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Marcin152
    Zapisz sobie ten post na twardego , przyjdzie czas że bedziesz miał takie bety ze głowa mała :lol: świecona woda nie pomorze


    wygrasz $1000 musisz oddac $10000 taki jest przelicznik , kazdy gra ale sie neiche przynac ile przegrał bo liczy tylko wygrane a przegrane zapomina gram 3 lata i widziałem duzo na online sam wygrwałem keidys spore sumy .
    Swieta racja lololol

  3. #63
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    haha

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Cytat Zamieszczone przez Marcin152
    Zapisz sobie ten post na twardego , przyjdzie czas że bedziesz miał takie bety ze głowa mała :lol: świecona woda nie pomorze


    wygrasz $1000 musisz oddac $10000 taki jest przelicznik , kazdy gra ale sie neiche przynac ile przegrał bo liczy tylko wygrane a przegrane zapomina gram 3 lata i widziałem duzo na online sam wygrwałem keidys spore sumy .
    Swieta racja lololol
    Czekaj, dobrze zrozumialem, ze w pokera nie da sie wygrac?
    Bo musisz oddawac 10x wiecej?:P

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Czekaj, dobrze zrozumialem, ze w pokera nie da sie wygrac?
    Bo musisz oddawac 10x wiecej?

    to nie wiedziales o tym????

    poczytaj inne posty marcina172 to sie dowiesz ze caly internetowy poker to oszustwo albo ze we freerollach inaczej generowane karty niz w turniejach z duzym wpisowym

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Pozostawie to bez komentarza...

  7. #67
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Czekaj, dobrze zrozumialem, ze w pokera nie da sie wygrac?
    Bo musisz oddawac 10x wiecej?

    to nie wiedziales o tym????

    poczytaj inne posty marcina172 to sie dowiesz ze caly internetowy poker to oszustwo albo ze we freerollach inaczej generowane karty niz w turniejach z duzym wpisowym
    Jak miło zobaczyć, że niektórzy uczą się a nie stoją w miejscu.
    Tu jest Twój pierwszy post na forum Sebkrol:
    http://forum.pokerzysta.pl/viewtopic...ghlight=#24811
    Widać, że nie zmarnowałeś tego czasu i rozwiałeś swoje wątpliwości co do "kanciarskich" pokerroomów.
    Tym jednak, którym nawet 3 lata gry nie pomogły w wyzbyciu się guseł i zabobonów już chyba nic nie pomoże... szkoda czasu na dyskusje.
    Z drugiej strony jednak dobrze, że są tacy gracze, bo w końcu od kogoś trzeba tą kasę wygrywać

    pozdr.
    Zbig

  8. #68
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Goral napisał:
    Marcin152 napisał:
    Zapisz sobie ten post na twardego , przyjdzie czas że bedziesz miał takie bety ze głowa mała świecona woda nie pomorze


    wygrasz $1000 musisz oddac $10000 taki jest przelicznik , kazdy gra ale sie neiche przynac ile przegrał bo liczy tylko wygrane a przegrane zapomina gram 3 lata i widziałem duzo na online sam wygrwałem keidys spore sumy .


    Swieta racja lololol


    Czekaj, dobrze zrozumialem, ze w pokera nie da sie wygrac?
    Bo musisz oddawac 10x wiecej?

    To jak ja juz wydalem wygrane pieniadze, to pozniej bedzie mnie komornik scigal, bo z czego oddam te 10x to co wygralem?

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Widać, że nie zmarnowałeś tego czasu i rozwiałeś swoje wątpliwości co do "kanciarskich" pokerroomów.

    nie nie nie nie nie nie nie

    tam napisalem ze i tak nie mozemy tego sprawdzic i miec 100% pewnosci

    ale jesli pokerroomy oszukuja a niektore pewnie tak robia to z doswiadczenia wiem ze mozna wygrac i tak

    poprostu olalem zastanawianie sie na tym, a jak gram i czuje sie jakby soft mnie w chu... robil to poprostu zmieniam room na taki w ktorym gra mi sie dobrze

  10. #70
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Widać, że nie zmarnowałeś tego czasu i rozwiałeś swoje wątpliwości co do "kanciarskich" pokerroomów.

    nie nie nie nie nie nie nie

    tam napisalem ze i tak nie mozemy tego sprawdzic i miec 100% pewnosci

    ale jesli pokerroomy oszukuja a niektore pewnie tak robia
    "niektore" tzn np. pokerroom z pcimia dolnego w stanie Utah może tak, ale tam była dyskusja o konkretnym dużym i popularnym pokerroomie.
    Jeśli nadal uważasz, że oszukują to nie rozumiem dlaczego krytykujesz Marcina152, powinieneś go popierać w teoriach spiskowych :twisted: