Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 119

Wątek: Ile wygrałeś?

  1. #21
    GuestT Guest
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Jak dlamnie glupio to zagrales ale na szczescie twoi przecwnicy byli jeszcze glupsi
    Jesli dobrze zrozumialem Twoja wypowiedz to chciales w niej powiedziec że jestem durniem


    Jesli tak, to prosze rozwiń swoja mysl....

    pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Tasak
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Jak dlamnie glupio to zagrales ale na szczescie twoi przecwnicy byli jeszcze glupsi
    Jesli dobrze zrozumialem Twoja wypowiedz to chciales w niej powiedziec że jestem durniem


    Jesli tak, to prosze rozwiń swoja mysl....

    pozdrawiam
    Nie tylko ze wedlug mnie to bylo glupio zagrane
    Sam czasem gram tez glupio.
    To ze sie zagra glupio nie jest rownoznaczne z tym ze sie jest durniem :roll:

    Ale co twierdzisz ze dobrze zagrales??
    Myslisz ze grajac z takimi kartami jak miales i z takim stolem kilkanascie rozdan wyszedl bys na plus??

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ile wygrales?
    Za malo ;(

    Co do wysokosci puli to ostatnio mialem rekord 180$ na NL25 ;P

  4. #24
    GuestT Guest
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Myslisz ze grajac z takimi kartami jak miales i z takim stolem kilkanascie rozdan wyszedl bys na plus??

    I tu jest pies pogrzebany, siedzialem tam praiwe 3 h i widzialem jak tam sie gra, jonason mial ogromy stack i czesto blefował, dlatego tak ostro to rozegralem. Preflop AKs uważam za najlepsza karte do gry przeciw takim jak on. Oczywiscie po flopie to juz można miec duże zastrzeżenia do mojej zagrywki bo była faktycznie szalona

    P.S. Po 3 następnych rozdaniach jonason był bez kasy....

    pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Nie miales AKs tylko off:P

    No spoko skoro mowisz ze czesto blufowali

    Ale generalne zagales bardzo bardzo agresywnie i ryzykownie ale sie udalo i to sie liczy sorki jesli odebrales moj post negatywnie

    pozdrawiam

  6. #26
    GuestT Guest
    Nie miales AKs tylko off:P

    Wiem z AKs all in by był juz przed flopem :twisted:

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Tasak
    Nie miales AKs tylko off:P

    Wiem z AKs all in by był juz przed flopem :twisted:

    ta jesze gdyby bylo to w pikach to tez by bylo miodzio

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ale mimo wszystko raise 100xBB preflop z AKo to raczej wg mnie nie najlepsze zagranie nawet jak czesto blefowali. :roll:

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    najwiekszą pule jaka wygrałem w 1 rozdaniu to 200$ juz dawno na blindzie 0.50/1$ nie pamietam co miałem ale chyba [44]4 ale pewien nie jestem,a miesiecznie nie licze to nie wiem w pokerze wszystko potrafi sie zmieniac jak w kalejdoskopie :lol: dzisiaj euforia jutro sznur :wink:

  10. #30
    piatek i sobota zaczynajac w czwartek od 0$ we freerolu ... do tej pory jakos mi nie szlo ... pozdro!