Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 45s => NL_25

  1. #1
    BB
    39hands
    72/7/1/Fold F CB-37.5(3/8)

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.25 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Qeriks (Button) (€27.86)
    SB (€62.48 )
    BB (€23.28 )
    UTG (€25.11)
    MP (€18.10)

    Preflop: Qeriks is Button with ,
    2 folds, Qeriks bets €0.87, 1 fold, BB calls €0.87

    Flop: (€1.86) , , (2 players)
    BB checks, Qeriks bets €1.39, BB calls €1.39

    Turn: (€4.64) (2 players)
    BB checks, Qeriks bets €3.48, BB calls €3.48

    River: (€11.60) (2 players)
    BB checks, Qeriks checks

    Total pot: €11.60 | Rake: €0.55

    Wstawiać tu second barrel z tak niskim "Fold F CB" ??

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Jesli kompletnie nic nie wiem o calling station robie second barrel i na river notatka z czym sprawdzal.

    Jesli mam juz jakies pojecie z czym gra dostosowuje sie do sytuacji.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Na calling station się nie seccond barreluje. Betujesz tylko trafione układy, bądź drawy. A dwa to nie otwieraj 45s, gdy na BB jest Mr. never fold. Takie zagranie nie ma żadnego value -> patrz rozdanie powyżej trafiłeś drugą parę i nie masz pojęcia gdzie jesteś.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja tam nie buduję już więcej puli i gram check. Z gorszą ręką tak pasywny gracz raczej nie zabetuje river, więc mam easy fold (chyba że po czymś w okolicach minbeta). A raise z 54s wydaje mi się ok. Jak trafimy mocno, to villain bardzo ładnie nam się wypłaci. Oczywiście nie bawimy się cbety na nietrafionych flopach (chyba że double barrel, jeśli wiemy, że koleś często się po nich zrzuca).
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 04-09-2009 o 19:26

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    dla mnie fold preflop

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Można by też zrobić delayed cbet. Gostek jest pasywny, więc i tak nie zablefuje na turnie po naszym checku, a taki cbet już bardzo rzadko sprawdzają z niczym, więc wiemy lepiej na czym stoimy. Ale i tak z pozycją i middle pair przeciw tak pasywnemu graczowi nie jesteśmy w złej sytuacji.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Jesli kompletnie nic nie wiem o calling station robie second barrel i na river notatka z czym sprawdzal.

    Jesli mam juz jakies pojecie z czym gra dostosowuje sie do sytuacji.
    Zgadzam się.

    Widzę, że sporo osób komentujących rozdania gra w bojaźliwy sposób, a to niedobrze. Nie bójmy się agresji, budujmy image. Dużo drawów + nieznany idiota = 2nd barrell.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    tylko po co nam na nieznanego idiote image?

    wiekszosc tych ludzi jest kretynami, ktorzy za 4min nie beda pamietali co zrobilismy. to tak wg mnie of kors

    ps. zakladam, ze na tych stawkach ponad polowa przy stole jest kretynami (przy dobrym table selection) dlatego budowanie image'u mozemy sobie zostawic na wyzsze stawki. tutaj to marnowanie pieniedzy
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 05-09-2009 o 02:32

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Nie mylmy odwagi z głupotą .