Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Pytanie jest następujące - ile kosztuje taki przelew do mbanku?? Bo wiem że trochę trzeba zapłacić za takie coś - gdzieś czytałem chyba o 50zł. Ale nie wiem czy to sie tyczy wszystkich banków?? Mbank jest tani to może u nich jest inaczej.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ok 60 zl i czeka sie dlugo bo prawie tydzien. Zamow karte.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Na MB masz 2,5$ i jeden dzień, więc albo karta albo zmień portfel

  4. #4
    Przelew kosztuje €7.50 czyli jakieś 30 zł. Otwórz sobie w mBanku darmowe konto eMax walutowy w takiej walucie w jakiej masz Netellera i unikniesz złodziejskiego 2.9% za przewalutowanie w Netellerze (plus złodziejskiego kursy wymiany) - bo wypłacisz bezpośrednio w walucie i dopiero wewnątrz mBanku przewalutujesz bez opłat i po w miarę korzystnym kursie, będziesz jakieś 5% do przodu.

    Sam przelew trwa jakieś 3 dni, ale wcześniej trzeba zweryfikować konto (przysyłają Ci ileś tam centów i masz wpisać ile), co trwa tak samo około 3 dni.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez PogardA Zobacz posta
    Na MB masz 2,5$ i jeden dzień, więc albo karta albo zmień portfel
    W sumie może i na MB co do wypłat jest szybciej ale konto netteler pod względem obsługi wydaje się lepsze.
    Natomiast co do wpłat z netteler jest już bez porównania. Natychimiastowe zaksięgowanie bez zbędznego przechodzenia na stronę jak w przypadku MB i potrzebą logowania się. Co do faktu, że czasami z MB jakaś stara babcia się nawiedzi i wysyła zapytanie typu "do czego wykorzystuje pan konto i dlaczego pan przesłał temu i temu" (już przy kwotach klikaset $) pozostawiam bez komentarza.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Tak z ciekawości pytam bo mam konto na MB, zamierzam tez załatwić sobie kartę Netka a czekam na pełną aktywację konta (wysłałem im skany dokumentów ale się zbierają z tą aktywacja długo). Ale teraz mam trochę kasy na Netku i potrzebuję pilnie jej części. Karta niewiadomo kiedy będzie, przelew na konto drogi i też dostępny po aktywacji. Zostaje chyba jedynie wymiana... Może znalazłby się jakiś użytkownik co by sie ze mną wymienił? Ja przelewam na Netka a on na MB lub bank. Mam długi staż na forum HELP.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    ja potrzebuję kase na netku i mógłbym wysłać na konto bo chcę na EVP dosilić rolla ponieważ rozstaję się z MB na rzecz netka . Problem w tym że na tym forum nie jestem zbytnio znany tylko na innym ;P.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Dalej aktualne

  9. #9
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    ZIELONA GÓRA
    Posty
    30
    hey

    sorki że tak bez czytania ( być może była już odpowiedz) ale czasu mam mało- musze zapłacić za bilety lotnicze (ok 10k zł) czy mamy limit płatności z karty ??
    dzięki za info i wyrozumiałość

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Dalej aktualne
    Adam przeżuć kase przez sportingbeat (paradise). Przelew na konto idzie 2dni.