Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Witam mam założone konto na Noble poker, który jest członkiem sieci "IPOKER NETWORK" do wyjścia Titan Poker, który należy do tej samej sieci było tam kilka fajnych turniejów z hasłem, zapisałem się na muffmoney.com, żeby grać te turnieje, niedawno otrzymałem pasy na najbliższą lige z tym, że została ona przeniesiona do TitanPoker, gdzie nie mam konta ;-<
    Moje pytanie jest nastepujace:
    Czy moge sie zarejestrować na ten sam e-mail w TitanPoker itd. jeżeli mam już konto na Noble Poker? Regulamin obu pokerromów czytałem i nie znalazłem tam nic, choć nie mówie że mój angielski jest dobry.
    Szczerze mówiąc pytam się na forum bo kiedyś mój kolega założył sobie z mojego adresu ip konto na noble poker i wtedy moje mi zablokowali, miałem wtedy na nim niecałe 3 $ więc jakoś to przebolałem, teraz jest troche inna sytuacja, uzbierałem nieco większy bankroll dlatego bym sie chyba załamał jakby mi go zamrozili ;[
    Dlatego chciałbym się poradzić wyjadaczy czy to jest jakiś problem jeżeli mam staly ip i czy moge grać na tych dwóch pokerromach w jednej sieci ???
    Oczywiście nie chodzi mi tutaj o granie jednocześnie na tych dwóch pokerromach ! (Matactwa sick) Do TitanPoker ciągnie mnie jedynie Liga Muffmoney.com

    Z góry dziękuję za odpowiedź

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    mozesz zalozyc, ja w obu robilem depozyty i wyplaty, w obu bez problemow

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam w tej sieci jest chyba z 8 roomow mam kona w 4 i nie ma problemu grałem za kase juz w 3 nawet na noble maja teraz ciekawe turnieje

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Wielkie Dzięki
    -Temat do kasacji-