Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Ostatnio zacząłem grac HU, więc wprawiam się na mikro. Statystyki przeciwnika po 91 rękach:
    VP$IP 94/ Raise 1st 98/ 3B 67/ CCB 19/ AF 3.5

    Czyli ogólnie wojna. Praktycznie każdy pot 3-betowany, kilkanascie rąk wcześniej wsadził mi olka z gutshotem na flopie i oczywiście trafił

    Jestem ciekawy co myślicie o tej lini rozegrania. Na flopie zagrałem check/rasie, bo top para plus flash draw przy jego range to nuts. Co myśliczie o wielkości beta na turn? Easy call river? Chętnie poczytam jakąś konstruktywną krytykę


    IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 266030
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): $39.20
    BTN/SB: $45.90

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with 6 A
    BTN/SB raises to $0.60, Hero calls $0.40

    Flop: ($1.20) K A T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $1.20, Hero raises to $4.80, BTN/SB calls $3.60

    Turn: ($10.80) 9 (2 players)
    Hero bets $10.80, BTN/SB raises to $40.50, Hero calls $23 all in

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    Jak dla mnie to rozdanie rozegrales prawidlowo. Przy takim przeciwniku jego zakres to any two cards pre flop, a na flopie moze to byc K, T, Q, J, moze nawet 9, lub 87, moze flash draw lub totalny blef. Ty nie pokazales sily pre flop tylko sprawdzajac go, wiec mogl zakladac, ze nie masz A. Oczywiscie on moze mniec A z wyzszym kickerem lub lepiej, dlatego ty liczysz jeszcze na outy do flasha. Mysle, ze w wiekszosci przypadkow jestes tu z przodu, i pot odds 1:2.4 uzasadniaja tu call.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Rozegranie bardzo okej. Turn easy call.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Mi sie pot bet nie podoba na turnie wyglada mega mega mega strong. Imo na 90% po tej akcji jestes na turnie w plecy i musisz dobrac tego flusha.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    HuCash to nie moja dziedzina - ale:
    Pre flop spoko
    3 bet na Flopie bardzo ladnie
    Turn - nie podoba mi sie ....commitujesz sie juz tym leadbetem ( OOP ) i nie masz juz zadnego manewru - ja tu raczej gram c i read / bet depend robie push lub fold

    Cya

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No tak ale przy takim over aggro graczu ten bet na turnie to wyciąganie value w ogólnym przypadku.

    TP + NFD bije zakres gracza 94/98/3.5

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    No tak ale przy takim over aggro graczu ten bet na turnie to wyciąganie value w ogólnym przypadku.

    TP + NFD bije zakres gracza 94/98/3.5
    No spoko .... kwestia strategii
    Tylko ze ja w tym momencie jesli postanowaliem ze chce sie stacknac z ta reka ( zalozmy ze tak jest ) to jednak ja wole spushowac niz callowac pusha

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Rozegranie bardzo okej. Turn easy call.
    no właśnie nie do końca wydaje mi się, że to jest easy call na turnie. W czasie rozegrania ręki zrobiłem szybki call, jednak po sesji na spokojnie policzyłem jego range, zakładają, że bije dla value, a nie porostu postanowił sobie jebnąć olka ( bo czasem niektórzy mają takie obajawienia ). Liczyłem, że bije tak minimum dwie pary, lepszy as. I wyszło, że call jest dobry, jednak na granicy.

    IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 266030
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): $39.20
    BTN/SB: $45.90

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with 6 A
    BTN/SB raises to $0.60, Hero calls $0.40

    Flop: ($1.20) K A T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $1.20, Hero raises to $4.80, BTN/SB calls $3.60

    Turn: ($10.80) 9 (2 players)
    Hero bets $10.80, BTN/SB raises to $40.50, Hero calls $23 all in

    River: ($78.40) 5 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $78.40
    BTN/SB shows T T
    BTN/SB wins $77.40
    (Rake: $1.00)
    Ostatnio edytowane przez jekus ; 04-09-2009 o 20:30

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Tylko ze ja w tym momencie jesli postanowaliem ze chce sie stacknac z ta reka ( zalozmy ze tak jest ) to jednak ja wole spushowac niz callowac pusha
    Czy przeciw gościowi super aggro nie powinno być właśnie odwrotnie? Mamy w końcu tp, a nie goły fd

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Po takim rozegraniu na turnie musisz dołożyć, ze względu na oddsy, mimo iż prawie nigdy nie będziesz z przodu. Natomiast samo rozegranie i bet sizing mnie się nie podoba.