Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czy przeciw gościowi super aggro nie powinno być właśnie odwrotnie? Mamy w końcu tp, a nie goły fd
    Co z tego ze super aggro jak po takim rozegraniu jestesmy z tylu ..... po to wlasnie byl 3 bet na flopie by ocenic gdzie jestesmy w rozdaniu

    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Po takim rozegraniu na turnie musisz dołożyć, ze względu na oddsy, mimo iż prawie nigdy nie będziesz z przodu.
    Dokladnie lead bet na turnie kompletnie zabral jakakolwiek mozliowsc manewru .... a callnac juz musisz bo z takimi oddasami potrzebujesz ok 30 procent ... a tyle masz.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Po takim rozegraniu na turnie musisz dołożyć, ze względu na oddsy, mimo iż prawie nigdy nie będziesz z przodu. Natomiast samo rozegranie i bet sizing mnie się nie podoba.
    Tamar, ciekawi mnie jakbys rozegral ta reke.

    Ze statystyk villain wyglada na aggro pre flop, jednak AF 3.5 niewiele mowi w HU. Tutaj Jekus musisz polegac na swojej obserwacji, jak koles gra, czy czesto blefuje i z jakimi rekami wrzuca wszystkie swoje pieniadze.
    Rozbij sobie AF na poszczegolne rundy, bedziesz mial lepszy obraz, gdzie kolo gra aggresywnie. Ja u siebie mam jeszcze AFq co jeszcze bardziej naswietla mi, jak przeciwnik gra.

    Moim zdaniem C/R na flopie jest jak najbardziej ok. Gra na turnie jest dyskusyjna. Bet wymusza sprawdzenie allina. Mozna zagrac C/C i zobaczyc co przyniesie river i podjac decyzje.
    Jednak po C/R na flopie villain moze uznac ze masz mocno i ostro betowac dla value.

    PS. Gram przewaznie HUSNG

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Jeżeli przeciwnik jest agresywny, to nie wywalam go z rozdania check-raisem na flopie, tylko pozwalam mu betować turn i river (gra każdą rękę preflop, więc będzie sporo blefował, bo nie trafia większości flopów). Myślę, że taka linia ma najwięcej value. Oczywiście bardzo istotne jest jak grał on po flopie we wcześniejszych rozdaniach (czy robi c-bet flop i odpuszcza blank turny jeśli nie trafił, czy też wręcz przeciwnie; multi-barrelluje).

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    Zgadzam sie z toba. Jednak nie zawsze wywalamy villaina c/r na flopie. Spotkalem sie z kilkoma sytuacjami, gdzie np. gutshot sprawdzal flop c/r a potem ratowal sie jakims blefem. Gdy villain zlapie cokolwiek na flopie to przewaznie jego fold equity jest minimalne, jednak tak jest na nizszych stawkach. Generalnie wszystko zalezy od przeciwnika i od naszych readow.