Strona 51 z 55 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 546
  1. #501
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    4.12 - 5.12 odpada. Wtedy jest Unibet Open Warszawa i ja z Lectem na pewno tam jesteśmy więc ten termin jest nierealny.

  2. #502
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Hey...

    Przepraszam, za taką sytuację...

    Tak jak napisał Sebastian, jeśli będę musiał to przyjdę dziś... ale mogę zostać zabity przez kilka osób za głupotę... bo nie powinienem się ruszyć o cal za łóżko...

    Mi pasuje każdy dzień poczynając od tego piątku, oprócz 15-20.12.2009...

    5 grudnia jest moim zdaniem realnym terminem jeśli zarówno Lect jak i Egon odpadną z UO czego im naturalnie nie życzę... a THT jest dzien wczesniej...

    Naturalnie nie zgadzam się na przeniesienie z mojego powodu turnieju, jeśli termin miałby nie pasować innej osobie, muszą zagrać wszyscy wtedy.

    Jeśli się nie dogadamy co do terminu, wówczas zagramy dziś, ale dajmy sobie jeszcze parę godzin...

    Dziękuje...

    Pozdr
    Reb

  3. Darku. Cała sympatią jestem przy Tobie, ale to że THT jest jeden dzień wcześniej nie znaczy że 5.12 wszystko gra. Jeżeli np będę grał do 7 rano, to nie wyobrażam sobie że "zjeb..." jak koń po westernie przyjdę na mastersa żeby zagrać najważniejszy dla mnie turniej w tym roku. Wszystkie inne terminy mogę się dostosować ale 4-5 jest dla mnie nierealny. Chcę zagrać ten turniej w tak samo komfortowych warunkach w jakich mógłbym dzisiaj zagrać. Nie obraź się proszę ale zrozum też moją sytuację. Każdy inny termin mogę się dostosować. A w ogóle to nie mówiłem że 5.12 to tylko i wyłącznie ze względu na THT. Mam też zaplanowane urodzinowe "balety". Wiadomo że to też niby można przesunąć, ale generalnie 2 powody czyli zmęczenie po THT i zaproszeni od dawna goście to dla mnie wystarczający powód do tego żeby nie móc zagrać tego dnia.
    Ostatnio edytowane przez infopoker ; 01-12-2009 o 11:24

  4. #504
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Darek zagram w Twoje miejsce udział 50/50 %

    Ale się sytuacja porobiła, oby w przyszości jak najmniej takich przypadków (mnie też od wczoraj jakies paskudzctwo chwyta ;/)

    3Majcie się

  5. #505
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Masters zostanie rozegrany planowo czyli dziś 01.12.2009 START godzina 20:00.

  6. #506
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    05.12 Rebelku mi tez odpada na 100%

    pokrywa mi sie ewentualny drugi dzien Unibet Open z finalami mistrzostw Polski w Scrabble, do ktorych juz sie dostalem

    tak czy siak, nie mam mozliwosci powrotu do Poznania


    przy okazji (choc z powodu uporu Pyszalka nie bedzie dzis z tym problemu) mozna ustalic na przyszle ligi, czy do mastersa moze przechodzic nastepna osoba z klasyfikacji
    jak dla mnie, nie powinno byc absolutnie takiej opcji
    jako precedens podam jedyna sytuacja jaka kojarze tego typu, 1 sezon ligi small stakes, jeszcze w hattricku, organizator Mac-10, przegralem mastersa 147.4 do nastepnego gracza majacego 147.5, Yacah zrezygnowal z mastersa z powodu wyjazdu do UK, i nie bylo mozliwosci, bym zagral w jego miejsce (o co w zaden sposob nie zabiegalem ofc)

    pozdrawiam

    ps. Misiu przemysl raz jeszcze czy mocne nadwerezanie zdrowia jest warte turnieju o wartosci rzedu USOP (choc pewnie dla Ciebie bardziej prestizowego), a jesli zdecydujesz sie jechac, odpusc PRZYNAJMNIEJ z 5 pierwszych leveli, zostanie Ci co najmniej 27.000 z 30.000, a ewentualne granie od 23 do rana to juz wystarczajaca masakra dla Twojego organizmu

  7. #507
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    ps. Misiu przemysl raz jeszcze czy mocne nadwerezanie zdrowia jest warte turnieju o wartosci rzedu USOP (choc pewnie dla Ciebie bardziej prestizowego), a jesli zdecydujesz sie jechac, odpusc PRZYNAJMNIEJ z 5 pierwszych leveli, zostanie Ci co najmniej 27.000 z 30.000, a ewentualne granie od 23 do rana to juz wystarczajaca masakra dla Twojego organizmu
    Już nic nie chcę mówić. Ale jak sam napisałeś Pyszał uparciuchem jest i nic go nie przekona!!! Posłuchaj może chociaż rady Lecta, spóźnienie jest dobrą opcją, chociaż... w sumie niezgodną z regulaminem hihi

  8. #508
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta


    przy okazji (choc z powodu uporu Pyszalka nie bedzie dzis z tym problemu) mozna ustalic na przyszle ligi, czy do mastersa moze przechodzic nastepna osoba z klasyfikacji
    Uważaj na słowa..... mimo wszystko bo zazwyczaj Pyszałki się nie pier....

  9. #509
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Bedzie zurek, pieczywko i przekaski.

    Tak, wiem... przyjade troche pozniej pewnie...

    Pozdr
    Reb

  10. #510
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    218
    czyli co ..... decyzja 3sto jest ostateczna i gramy dzisiaj ?