Strona 2 z 55 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 546
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Odwieczny problem Jaki dzień ? W tygodniu mnóstwo ludzi nie chce grać do 3-5 rana, a niestety z tym się ta wiąże jeśli zakładasz, że będziesz na FT. Z kolei piątek to grindowanie, wyjazdy weekendowe i imprezy... ale z drugiej strony komfort gry, bo w sobotę spokojnie można poleniuchować.

    Zobaczymy jak to będzie. Jeśli regularni gracze którzy będą chodzić na ligę w większości będą za zmianą na inny dzień - nie ma sprawy

    Pozdr
    Reb

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    No to pasuje robota :0 jak dla mnie stack za duży... ale gitara

    Zapisać

    Dommus

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    no i wreszcie jakaś fajna Liga w Poznaniu..

    i może bym pierwszy raz od 3 lat chodził na coś takiego regularnie.

    ale nie rozumiem po co piątek???

    praktycznie każdy sensowny gracz jakiego znam tego dnia będzie grał w necie gdzie są wtedy żniwa zamiast chodzić na jakąkolwiek lige... a ci co bardziej zabawowi pewnie wolą tego dnia iść na imprezę..

    nie lepiej zrobić to innego dnia?
    Generalnie sam wlasnie bylem za piatkiem ...i nie obawial bym sie tu ludzi ktorzy chca isc na impreze / zawsze mozna isc w sobote / - bardziej tych ktorzy grinduja w piatek on line / szczegolnie na Bossie czy ONGamie - gdzie rzeczywiscie piatek to zniwa - z drugiej strony ludzie ktorzy maja wstac rano do pracy maja ulge - bo mozna posiedziec dluzej - wypic wiecej i rano nie miec z tym problemow .....ja bym sprobowal najpierw z piatkiem ... ewentualnie potem gwoli " glosu ludu " zmienil dzien na jakis inny ..np czwartek?

    Pozdroowki

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Zetonow nigdy nie za malo

    Wylecial 1 lvl - 100/200 ante 25, wiec powinno wyjsc wszystko zgrabnie.

    Pozdr
    Reb

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to zobaczcie piątek ale IMO jak juz zobaczycie kto przychodzi to będą to właśnie te osoby którym pasuje ten dzień...

    bo jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek kto gra wyżej niż micro chodził regularnie w piątki na turnieje live za 100pln zamiast grać w necie

    no ale ja jestem okazjonalny więc mną się nie kierujcie...

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    A ja poproszę zapisać

    teki powalczymy

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    w 1R można wziąć rebuya w dowolnym momencie kiedy spadnie się poniżej 8.000 tys w żetonach, z tym że zawsze dostaniesz równowartość początkowego stacka. Naturalnie opłacalne to jest wtedy kiedy jesteś już poniżej 1.000 w żetonach, inaczej to nie ma sensu, przynajmnniej z reguły

    Natomiast w unlimited można wziąć 1R lub podwójnego R do 16k.

    Pozdr
    Reb

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dokładnie tak.

    Pozdr
    Reb

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Hey,

    Jestem na urlopie cały tydzień, więc wszystkie zapisy/sprawy, etc proszę kierować to 3sto. ( tel. będę mial wyłączony )

    Pozdr
    Reb

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a może jeśli chcecie żeby Liga była w dzień weekendowy to lepiej byłoby na sobotę?

    dla mnie od niedzieli do czwartku byłoby idealnie/ sobota jeszcze w miarę, ale piątek niestety jako jedyny dzień w tygodniu nie ma szans...

    a bardzo chętnie pograłbym w pierwszej sensownej lidze w Poznaniu.

    pogadajcie z zainteresowanymi jaki dzień najbardziej pasuje albo może zróbcie jakąś ankietę wśród poznaniaków i może okaże się, że więcej ludzi myśli podobnie do mnie

    pzdr