Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Na poczatku zaznaczam ze nigdy nie bylem osoba ktora narzekala na pokerstars wrecz przeciwnie czesciej ich chwale niz narzekam. Nie zdazylo mi sie tez urzyc slynnego slowa jokerstars ale... od poczatku wrzesnia spotkalo mnie cos takiego ze chyba zaczne:

    Rozegrano turniejow DoN 5,2$ = 185
    Wygranych = 87
    Przegranych = 98
    Bilans = - 92$

    Dla mnie jest to szok gdyz najwiekszy downswing jaki kiedykoliwek mialem wachal sie w granicach 10BI. DLatego zaczalem analize moich przegranych turniejow i oto wnioski:

    - 10 turniejow przggranych z AA vs 1 przeciwnik AI przed floopem
    - 9 przegranych z KK vs jeden przeciwnik AI przed floopem
    - 11 przegranych z AA vs wiecej niz jeden rywal AI przed floopem
    - 6 przegranych z AA vs jeden rywal z AI po floopie lub turnie lub riverze
    - 2 przegrane z KK vs wiecej niz jeden przeciwnik
    - 3 przgrane z KK vs jeden rywal bez A na floopie po AI na floopie
    - 16 przegranych typu: QQ<JJ AI przed floopem
    - 13 przegranych typu: AK< AJ AI przed floopem
    - 14 przegranych na 19 coin flipow AI przed floopem

    Reszta porazek to juz nie pech lecz normalne porazki. Jezlei chodzi o wygrane to napewno bardzo maly procent to byly szczesliwe zwyciestwa i patrzac i grajac chociaz dzisiejsza sesje mialem wrazenie ze bede niesamowicie do przodu. Tylko dzisiaj przegralem 5 x AA przed floopem AI na jednego rywala i poprostu dopada mnie zalamka. Poki co jescze nie tiltuje ale cisnienie napewno podskoczylo mi dosc wysoko. Czy to jest normalne?? taki downswing?? zaznaczam ze do tej pory rozegralem ponad 10k takich turniejow DoN i nigdy nie mialem takich swingow ( jeden wyjatek ale byla to wina problemow z internetem i rozlaczenia). Prosze o rade jak poradzic sobie ztakim downswingiem. Z gory dzieki
    Ostatnio edytowane przez silvestro ; 03-09-2009 o 14:34

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez silvestro Zobacz posta
    Prosze o rade jak poradzic sobie ztakim downswingiem.
    Po każdym badbeat'cie wykonaj przed komputerem figurę z jogi, np. Adho Mukha Svanasana (Pies Zwrócony Głową w Dół).

  3. #3
    Dla mnie pojecie downswing nie istnieje,bo nie wierze w cos takiego.
    Wierze w ustawione serwisy. Robilem sobie przez 2 tyg bankroll w PLO 10, przewaznie 2-3BI w 1H, nie gralem duzo bo pracuje.
    Wygralem w sunday warmup ostatnio 800$, ale dalej gralem PLO 10, bo 30 dolocow w 1-2 H to jest 100zl dziennie i mi wystarczalo, narazie nie mam sily na 6h sesje.

    Po wygraniu sie zaczelo. W zyciu takich czarow nie widzialem.
    Grajac w omahe praktycznie zawsze sie stackuje NUTS+NUT RE-DRWA.
    ODRZUCAM WSZELKIE FLIPY.

    Sorry, ale jak zobaczylem 10 raz ze mam TOP SET+ NUT FD, a gosc ma 4 high FD i tyle, lub 6high + gutshot i mi wywala na riverze 5 raz 2 outy, no to sory. Albo akcja ze mam NUT FLUSH VS 4TH NUTS, I BACKDOOR STR8 FLUS I TAK 2 RAZY ? 0.5% 2 RAZY Z RZEDU.

    STRACILEM W 1H 10BI. Jezeli przegranie 10 razy z rzedu, majac 96% na wina jest swingiem, bo chyba co poniektorzy sa na tym serwisie slepi.

    NA NL10 przy probce 30K rozdan, mam wiecej przegranych z AA niz wygranych, PREFLOP. Sory, ale wieksze prawdopobienstwo jest ze pierdolnie mi w dom meteor niz to co sie dzialo za ostatni tydzien. Poprostu niektorzy z was sa slepi.
    Serwisy karmia donkow, a na nl100 nikt sie nie stackuje pod 2 outy. Na nl10 niestety tak i wtedy wchodzi jak serwisy nie sa zrigowane. Gram bo gram, traktuje to luzniej bo bym osiwial do reszty.

    Jezeli to jest dla was naturalne, to widac ze mieliscie problemy z matematyka juz w podstawowce. Cieszcie sie gra i dalej wierzcie ze to jest tylko "swing"

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Po każdym badbeat'cie wykonaj przed komputerem figurę z jogi, np. Adho Mukha Svanasana (Pies Zwrócony Głową w Dół).
    Pomaga dzieki

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jest taki wątek - gorzkie żale.

    Jakiej odpowiedzi się tu spodziewasz? "Nie, to nie jest normalne, ktoś shackował soft"?

    EDIT: Głupi jednak jestem... Jeszcze przed moim postem pojawił się post, że jednak ktoś shackował soft.....


    Aaaaaaaaddmiiiiiinnnnnnn
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 03-09-2009 o 15:19

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    EDIT: Głupi jednak jestem... Jeszcze przed moim postem pojawił się post, że jednak ktoś shackował soft.....


    Aaaaaaaaddmiiiiiinnnnnnn

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Loreal to nie soft tylko szczescie i los. Niektorzy sie z tym rodza i wygrywaja, a inni no coz... Sam sobie odpowiedz


    Silvestro, a jaki masz ROI. Jesli dodatnie to czym sie przejmujesz i przypomnij sobie serie w ktorych wygrywales. Po prostu przyszla mala korekta

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    loreal mimo 9 postow na forum dal swiadectwo jakim jest 'moronem'

  9. #9
    A ile dziennie tych donow rozgrywasz? Ja ponad 100 i sorry ale swing 20bi to jest nic. Czasami same asy Ci przegraja z 5 razy pod rzad, jak sam zreszta zauwazyles
    Ostatnio edytowane przez rfl ; 03-09-2009 o 16:55

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    A ile dziennie tych donow rozgrywasz? Ja ponad 100 i sorry ale swing 20bi to jest nic. Czasami same asy Ci przegraja z 5 razy pod rzad, jak sam zreszta zauwazyles
    Zazwyczaj 100 ale robie ich tez wiecej. Dla mnie swing 20BI to sporo moze dlatego ze do tej pory jescze takiego nie mialem. ALe juz powoli wszystko wraca do normy chociaz dzisiejszy dzien musze zaliczyc do czolowki wsrod najgorszych dni