Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    no to jak grywasz over 100 na dzien, to rakeback Ci pomoze

  2. #12
    "Loreal to nie soft tylko szczescie i los. Niektorzy sie z tym rodza i wygrywaja, a inni no coz... Sam sobie odpowiedz "

    Czyli poker to nie skill tylko szczescie tak tez myslalem. Dzieki teraz juz wszystko stalo sie jasne.Bylem w bledzie przez rok;/

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez lorealstudiomix Zobacz posta
    Dla mnie pojecie downswing nie istnieje,bo nie wierze w cos takiego.
    Wierze w ustawione serwisy. Robilem sobie przez 2 tyg bankroll w PLO 10, przewaznie 2-3BI w 1H, nie gralem duzo bo pracuje.
    Wygralem w sunday warmup ostatnio 800$, ale dalej gralem PLO 10, bo 30 dolocow w 1-2 H to jest 100zl dziennie i mi wystarczalo, narazie nie mam sily na 6h sesje.

    Po wygraniu sie zaczelo. W zyciu takich czarow nie widzialem.
    Grajac w omahe praktycznie zawsze sie stackuje NUTS+NUT RE-DRWA.
    ODRZUCAM WSZELKIE FLIPY.

    Sorry, ale jak zobaczylem 10 raz ze mam TOP SET+ NUT FD, a gosc ma 4 high FD i tyle, lub 6high + gutshot i mi wywala na riverze 5 raz 2 outy, no to sory. Albo akcja ze mam NUT FLUSH VS 4TH NUTS, I BACKDOOR STR8 FLUS I TAK 2 RAZY ? 0.5% 2 RAZY Z RZEDU.

    STRACILEM W 1H 10BI. Jezeli przegranie 10 razy z rzedu, majac 96% na wina jest swingiem, bo chyba co poniektorzy sa na tym serwisie slepi.

    NA NL10 przy probce 30K rozdan, mam wiecej przegranych z AA niz wygranych, PREFLOP. Sory, ale wieksze prawdopobienstwo jest ze pierdolnie mi w dom meteor niz to co sie dzialo za ostatni tydzien. Poprostu niektorzy z was sa slepi.
    Serwisy karmia donkow, a na nl100 nikt sie nie stackuje pod 2 outy. Na nl10 niestety tak i wtedy wchodzi jak serwisy nie sa zrigowane. Gram bo gram, traktuje to luzniej bo bym osiwial do reszty.

    Jezeli to jest dla was naturalne, to widac ze mieliscie problemy z matematyka juz w podstawowce. Cieszcie sie gra i dalej wierzcie ze to jest tylko "swing"
    Kolejny na " loty roku "

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    w 6h 100bi na sitach 9 os....niby nie mozliwe a jednak 20 to normalna normalka pozdro

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Husajn54 Zobacz posta
    w 6h 100bi na sitach 9 os....niby nie mozliwe a jednak 20 to normalna normalka pozdro
    Szczerze mowiac 100BI to dla mnie nie wyobrazalna strata...nie mowiac ze mam bankroll na 50 BI.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie no, bez jaj. -100BI w 1 dzień to nie jest normalka. Nawet na sitach turbo.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Nie no, bez jaj. -100BI w 1 dzień to nie jest normalka. Nawet na sitach turbo.
    Kiedyś strzeliłem ok. minus 80bi w dzień, następnego dnia - jeszcze dokładka

  8. #18
    No i jednak wszystko wrocilo do normy dzien koncze z zyskiem 15$ czyli dosc mizernym ale jednak na +. Wachania dzisiejsze wygladaja starsznie bo z -72$ do +15% to mi sie jeszcze nie zdazylo ale wazny jest koncowy wynik.

    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Po każdym badbeat'cie wykonaj przed komputerem figurę z jogi, np. Adho Mukha Svanasana (Pies Zwrócony Głową w Dół).
    Chyba to glownie zasluga porady indigo

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Nie no, bez jaj. -100BI w 1 dzień to nie jest normalka. Nawet na sitach turbo.

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Trias, od kiedy Boku-style to normalka?
    No, ale -80 widzę się zdarza lol. Sickowe trochę, trzeba mieć bańkę.