Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: PokerHost

  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    Gram tam od dawna ale tylko same freerolle i wlasnie dostalem od nich emaila ze chca mi dac 10$ pogadalem chwile na livechacie i dostalem
    Jakos na forum nie ma o tym pokeroomie mowy. Moim zdaniem warto sie zainteresowac
    rozne odmiany pokera, stoly od 0.02\0.05nl do 100\200, jest zakladka head up, do tego baedzo duzo roznych turnieji : 2-players, 6-players, 10-players WSOP, WPT,jakies special
    do tego duzo opcji w cashier , a jedna z nich to: player to player
    , oraz referrals bonus, view hand replay, i poker pointsy za ktore mozna wybrac gadzety!minimalny depozyt 10$ min wyplata 25$ Z tego co przegladalem chyba maja sporo promocji.
    po kazdym turnieju wysylaja emaila z wynikiem,
    Wszystko moim zdaniem ladnie i czytelnie , szczegolnie dla grajacych turnieje!
    Jesli ktos z forum tam gra prosze o uwagi, czy nie jest to przypadkiem jakas lipa!
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Grałem tam dośc dużo, jednak opinie mam niezbyt dobrą. Poza słabym poziomem graczy zero plusów. Mało czytelne stoły, mała ilość graczy, za to duże problemy przy wypłacie. Zdecydowanie nie polecam.

    Sting

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Problemy przy wyplacie ? Tzn ?

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    no wlasnie jakie problemy??
    mnieinteresuje wylata na neteller

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witaj krzysio w tym roomie nie spotkałemsie z problemami z wypłatą jest to nawet spora siec liczy kilka poker roomów i z tego co wiem tosie powieksza .