Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Aczkolwiek to jest jednorazowa transakcja wiec przemysl to

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dokladnie ja nie chcialem by Ps cofalo mi kaske na moneybookers i zablokowali mi mozliwosc uzywania moneybookers na ich stronie na stale

    wiec dokladnie sprawa jest do przemyslenia

    A z transferami p2p na pokeroomach radze nie probowac wszystkie praktycznie roomy uwazaja ze taki transfer jest po to bys mogl zasilic czyjes konto aby tamta osoba mogla grac za te pieniadze !! a nie by przez ta osobe sobie wyplacac

    A z tego co kojarze to w sieci Merge na PDC Poker np nigdy nie mialem problemow czy wplacam/wyplacam poprzez moneybookers czy netelera

    Wiec tam mysle ze smialo mozna uderzyc wplacic netelerem pograc z kilka dni i pusci mniejsza wyplate na MB pograc kolejne pare dni i sprobowac wyplacic reszte

  3. #13
    malymi kwotami na konto pokerowe, a z niego dalej

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    A jaką lukę prawną znalazles ze nie straszne Ci wyplaty na konto? Bo do tej pory uciekalo sie od moneybookers do netka zeby wyplacac karta? Jakas nowa moda?

  5. #15
    Było sporo dyskusji na ten temat więc nie mam zamiaru się tu produkować - powiem tylko że unikam wypłacania pięciocyfrowych kwot i powinno to starczyć.

    Ma ktoś jeszcze pomysł możliwy do zrealizowania do środy?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Betfair Jesli grales tam i wplacales kiedys kase z MB

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez TheNaturat Zobacz posta
    Chcę przejść na MB ze względu na szybsze i tańsze cashouty na konto bankowe, oraz praktycznie darmowe transfery P2P.
    Z transferami p2p na MB bym uwazal - blokady konta!

    Cashouty na konto bankowe jesli bedziesz mial status MB VIP sa darmowe! Tz pobieraja kase ale na poczatku miesiaca masz caly zwrot na konto MB

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    A moneybookers działa cos w sprawie karty?

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    na razie nie moze pod koniec roku cos ruszy

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Z transferami p2p na MB bym uwazal - blokady konta!

    Cashouty na konto bankowe jesli bedziesz mial status MB VIP sa darmowe! Tz pobieraja kase ale na poczatku miesiaca masz caly zwrot na konto MB
    Mam już konto zweryfikowane na wszelkie możliwe sposoby - list, dowód + rachunek, konto, karta kredytowa, więc wątpię by mnie jeszcze blokowali...
    Cashouty nawet normalnie kosztują z 7-8 PLN (jak za darmo ) co mnie zupełnie zadowala - jakie są warunki uzyskania VIPa?

    Co do sposobu przeniesienia wymyśliłem kartę walutową - zamówiłem sobie w banku w piątek MasterCard w USD (początkowo próbowałem wirtualną kartę Netellera, acz niestety nie działają z niej wpłaty na MB ), ma być środa-czwartek. Będzie mnie to kosztować coś koło 2%, ale tyle muszę przeżyć, innej opcji nie widzę.

    Co do Betfaira - nigdy u nich nie grałem, acz jak pisałem mam kasę na MB na minimalny depozyt - rzecz w tym że teraz nawet gdybym chciał to pograć nie mogę, po prostu nie mają stołów FR - a wątpię by pozwolili mi przelać kasę bez tego...
    Ostatnio edytowane przez TheNaturat ; 05-09-2009 o 22:34