Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    proszę speców o uwagi do mojego amatorskiego rozegrania harpen to random donk, 40/15/dużo po kilkudziesięciu rękach. lilholdem jeśli ktoś nie wie to gość z wygranymi w miliony, jeden z najlepszych prosów mtt online.

    preflop nie chcialem 3betować żeby nie pakować się potem w głupi spot z donkiem którego ciężko mi postawić na zakres. wolałem ukryć siłę mojej ręki i skontrolować pulę.

    na flopie uznalem że jestem dość commited (błąd?) i zaczaiłem się na value od cbeta. może lepszy donkbet i potem shove (call takiegoż)? as played turn chyba standard. na river bet stawia mnie w trudnej sytuacji po jego raisie i bałem się że świetny gracz to wykorzysta. czekając zyskuję świetnego bluffcatchera, a on musi tu czasem betować missed draws dla balansu, mooooże vbetować gorsze typu AJ z jednym pikiem.

    opinie?

    PokerStars Game #32247216048: Tournament #188964363, $200+$15 USD Hold'em No Limit - Level IV (100/200) - 2009/08/30 23:24:18 CET [2009/08/30 17:24:18 ET]
    Table '188964363 391' 9-max Seat #3 is the button
    Seat 1: Pr0fiteer (12875 in chips)
    Seat 2: lilholdem954 (9925 in chips)
    Seat 3: TheC@T (8147 in chips)
    Seat 4: subflyr (10162 in chips)
    Seat 5: uczniak (10050 in chips)
    Seat 6: harpen18 (11225 in chips)
    Seat 7: ReAL ThrEaT (8400 in chips)
    Seat 8: Levin D (10041 in chips)
    Seat 9: muggal42 (9175 in chips)
    subflyr: posts small blind 100
    uczniak: posts big blind 200
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to uczniak [ ]
    harpen18: raises 400 to 600
    ReAL ThrEaT: folds
    Levin D: folds
    muggal42: folds
    Pr0fiteer: folds
    lilholdem954: calls 600
    TheC@T: folds
    subflyr: folds
    uczniak: calls 400
    *** FLOP *** [ ]
    uczniak: checks
    harpen18: checks
    lilholdem954: checks
    *** TURN *** [ ] []
    uczniak: bets 1200
    harpen18: folds
    lilholdem954: calls 1200
    *** RIVER *** [ ] []
    uczniak: checks
    lilholdem954: bets 2200
    uczniak: calls 2200

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja tutaj zrobilbym jednak na flopie lead beta. Balbym sie troche ze harpen zrobi check ze slabszymi rekami, a cbetnie z rangem ktory cie bije, czyli AK-AJ + sety. Za to z leadbetem prawdopodobnie dostaniesz tutaj calle od duzo szerszego zakresu, glownie z powodu paru drawow jakie sa na stole. Do tego przy 2 przeciwnikach warto juz chyba zabetowac dla obrony tego asa.

    Co do river to nie moge jakos za bardzo lilholdema tutaj na cos postawic, z A na flopie raczej powinien podbijac. Mogl z 9 checknac, ale watpie zeby potem valuebetowal ja na river. Wyglada na kolor czy fulla, albo blef, chociaz raczej to pierwsze, wiec teoretycznie moglbym sie tu zrzuccic, ale praktycznie raczej nie, bo jak dla mnie bylby to monster fold .

    Jezeli lilholdem tutaj blefuje, to musi stawiac cie na parke, albo draw do pikow na turnie z jakims Ks, ale watpie zebys czesto ludzie betowali jakies KQ z pikiem, raczej check z nadzieja na powtorke akcji z flopa.
    Tak wiec wychodzi mi ze zeby tutaj blefowac lilholdem musialby stawiac cie na parke 88 i nizej. Watpie zeby tak bylo. Po tym co tutaj naprodukowalem wychodzi mi ze to w sumie nie jest monster fold tylko raczej fold

    edit: chaos widze w tym moim poscie, mam nadzieje ze to chociaz troche jest zrozumiale ...
    edit2: wlasnie zdalem sobie sprawe ze zapomnialem o braku reraise ze strony lilholdema na turnie, sam juz nie wiem, wyglada mi to na nutsowy kolor, ale mozliwe ze za duzo kombinuje.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    na river problem dla mnie jest w tym, że nie widzę jak można z flushem/setem flatować turna. w ogóle nie widzę jak można to z czymkolwiek flatowac będąc dobrym zawodnikiem, a jeśli to najprędzej NFD z niezłym, ale nie świetnym, kickerem. czyli najczesciej widzialbym tu cienkie value od AQ-AJ albo blef, też nie bardzo widzę z czym - może wyczuł moją słabość??

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, ale czy jest szansa ze z AK-AJ wybral check flopa dla kontroli puli ? Mysle ze spokojnie, szczegolnie jezeli ma tam Apik i pozniej wszystko by sie sensownie ukladalo. Call twojego beta i value bet na riverze, czyli raczej AK/AQ, blef mi tutaj kompletnie nie pasuje. Albo nuts albo AK/AQ z pikowym asem, tak ze chyba tez jest tutaj pas na river, chyba ze wrzucisz tutaj pare procent dla AJ i blefa. Pewnie call/fold jest close przy moim rozumowaniu, ale w grze to pewnie zrobilbym insta call.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Donkbet na flopie imo. River jest trochę wtf ale nie wiem czy on valuebetuje gorzej. Chociaż w kolor ciężko mi uwierzyć.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    I co miał?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    lol archeologu musze spojrzeć w bazę (...)

    miał 33 - więc brak donkbeta na flopie był gwoździem do mojej trumny a może ktoś wie czemu on nie zraisował turna?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    dosatnie call od flusha a slabsze rece foldna ? tylko guess no i na river w sumie po callu nie wie gdzie jest czy betowac for value czy nie a jak dostanie rr od flusha ? a tak maskuje reke i moze flush sie wyplaci jak trafi

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    dosatnie call od flusha a slabsze rece foldna ?
    ja pierdole, to jest level?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jeśli harpen to random donk, to zdecydowanie leadbet za 80% puli na flopie, bo wiadomym jest, że nie w głowie mu granie cbeta na nietrafionym flopie, świadczącego o sile przeciwko dwóm przeciwnikom za jego plecami i możemy tylko dać lilholdem darmowego turna.

    Na flopie i riverze w tej sytuacji gram tak samo.