Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52
  1. #31
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    mam dziwne wrazenie ze lottoman i pawelrad to jedna i ta sama osoba .. ale moze to tylko moje glupie przypuszczenia...
    To jednak nie ta sama osoba to jest tez osoba ktorej nie znałem pozyczałem jemu juz kilka razy po 50$ zawsze oddawał i o takiej osobie mogę powiedzieć , że jest uczciwa .A dlaczego pomyślałeś ,że to dwie same osoby chyba nie miało by to sensu .
    sens akurat miało, bo po stylu wypowiedzi sam odniosłem takie wrażenie...

    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    ...
    Np: zakladamy organizacje ,komitet itp miejsze o nazwę ...
    Pokerowy oddział samoobrony i pawelrad jako przewodniczący..

  2. #32
    Blacha widać , że nie rozumiesz pewnych spraw moze byś coś zrozumiał jak by problem dotknoł ciebie , a tak dalej sobie kpisz z innych .

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Tu się akurat z tobą zgodzę.. nie rozumiem jak można 'pożyczyć' zupełnie obcej 'postaci' poznanej przez internet, jakieś pieniądze i później płakać jak dziecko że zostało się oszukanym i okradzionym..

  4. #34
    A kto tu płacze oszustwa osob na innych to jedna sprawa a oszustwa osob na poker roomach to druga sprawa więc nie mzna tego łaczyc.

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiecie co to ejst polska domena szydzic z pokrzywdzonych
    Jestescie pojebani!!!!
    Kiedys gdzies czytalem o informatyku ktory zgubil laptopa z bardzo waznymi danymi.

    i ludzie szydzili z informatyka mowiac jakto informatyk i nie umial zabezpieczyc danych. To samo tutaj nabijacie sie z kogos ze postapil nierozwaznie i zaufal komus pozyczajac pieniadze

    Skoro dla was to normlka ze kazdy oszukuje kradnie itd To pewnie dla tego ze sami tak robicie

    A jesli mowicie ze to Polska i mnostwo cwaniaczkow czeka na taka okazje to wlasnie przez takie wasze pieprzenie nikt tutaj nie potepil tego co zrobil ten osprey czy jak mu tam ale wszyscy sie czepiacia pawelrada

    Niech czasem w tych waszych glowach cos sie zmieni, bo jezeli zawsze bedzie przyzwolenie na oszstwa kanty itp to takich ludzi bedzie wiele

  6. #36
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hahaha a ty się urwałeś ze śliwki czy z gruszy ?

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    hahaha a ty się urwałeś ze śliwki czy z gruszy ?
    o co ci chodzi?

  8. #38
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nikt nie komentuje tego co zrobil Osprey, bo nie ma co komentowac, chyba dla normalnego czlowieka jest jasne ze kradziez to cos zlego? Wyglada na to ze uwazasz nas za bande glupkow ktorzy oczekuja na poinformowanie ze ktos zrobil cos zlego bo sami o tym nie wiedza.

    Bardziej wartosciowe jest stwierdzenie, ze to co zrobil pawerlrad jest lekko mowiac nieroztropne. Byc moze uratuje to innych przed oszustami ktorzy dzieki tym komentarzom zrozumieja ze lepiej nie ufac za bardzo "znajomym" z sieci.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    lekko mowiac nieroztropne. Byc moze uratuje to innych przed oszustami .
    Moze ty taki miales zamiar ale jakos nie wyczytalem tego z postow np macia(jak to sie odmienia :lol: )

    Pozatym co innego jest mowic o tym co zrobil pawelrad o co innego go obrazac i wyzywac :wink:

    nie mowie o tym zeby akzdy powiedzial ze kradziez jest zla, bo wiem ze wiekszosc tutaj tak uwaza ale czemu nie mozecie wrzucac na ospreya??

    Nie mowcie ze nigdy nie zostaliscie oszukani ? Nie koniecznie tak wprost.

    W tej sytuacji powelrad pozyczajac pieniadze postapil bardzo ryzykownie ale to jego sprawa ze uznal to co mowi osprey za wiarygodne

    Pawelrad napewno nie pisal tematu po to byscie sie nabijali z niego, ale pewnie by was ostrzec przed oszustem

    A tak apropo czy Osprey zostal zbanowany na forum??

  10. #40
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Oczywiscie ze nie zostal, chyba nie myslisz ze to ze ktos kogos oskarzy jest jednoznaczne z banem, musialbym miec jakies info rowniez z drugiej strony.
    TO tak jakby po oskarzeniu kogos od razu wsadzano go do paki.