Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1
    "Osprey" Lukasz Madej masz czas do 10 stycznia na zwrocenie kasy jak nie oddasz to dla ciebie gra w poker chyba juz się zakończyła .

    Przez takich oszustów jak ty inni uczciwi gracze cierpią i są dyskryminowani w niektorych poker roomach .

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    Osprey masz czas do 10 stycznia na zwrocenie kasy jak nie oddasz to dla ciebie gra w poker chyba juz się zakończyła .

    Przez takich oszustów jak ty inni uczciwi gracze cierpią i są dyskryminowani w niektorych poker roomach .
    jak już publicznie uprawiasz ostracyzm, to chociaż napisz o co biega???

  3. #3
    ok

    Ten koleś prosił mnie z 2-3 tygodnie o to bym go polecił na party lecz powiedział, że nie ma kasy . Prosił bym mu pozyczył 50$ na min wpłate i bym go polecił i jak on go wyrobi to mi zaraz odda. Na początku się nie chciałem zgodzić , ale mowie dobra chcesz tego bonusa to sobie wyrob .Bonusa wyrobił chyba w 1 dzień pisałem do niego zeby mi kase oddal bo już bonusa wyrobił to on mi cały czas , że zablokowali mu konto , tylko to jest ciekawe bo raked hendsy dalej muleciały jak gał a wiadomo , że u tego kto poleca też widać ile rh ktoś zrobił . Ponownie napisałem mu , żeby mi oddał kase a on zaczoł sciemiać , że dzwonił do nich i ze nie może konta odblokowac . To mu wprost napisałem , że ma czas do 10 stycznia to on na to bym sie odczepił bo on stracił tyle kasy a ja nic nie straciłem .Gość uważa , ża jak dostałem z polecenia kase to wyszedłem na o tu sie pomylił .Nie po to mu pozyczałem kase by mnie oszukiwał więc poniesie kare za to i radzę uważać na tego oszusta oraz innych na których tu już się napotkałem jest ich tu sporo .

    Dodam to , że przed siwetami chciał sprzedać mi 70$ ale nie chcialem kupić wtedy jeszcze nie podejrzewałem , że mnie oszukuje oszust , cwaniaczek tacy ludzie musze ponieść kare

    Obecnie pracuję nad nową stroną i duzo prowadze rozmow z działami promowania pokerów , nie ktore z nich nadminiły mi że sporo polakow chce naciągać pokery i tym samym bedziemy ograniczani w nie których to jest przykre .

    Podam jeden przykład gdzie jeden z naszych graczy oczywiście nie podam jego niku wysłał meila wyzywająć jeden z poker roomów i za to został odrazu zablokowany.Takie wybryki na pewno nie poprawią naszej opini w poker roomach


    HAHAHAH A teraz zostałem zablokowany na gg u niego to dał mi jednoznaczną odpowiedz , że jest oszustem gościu pożegnaj się z pokerem jak nie potrafisz uszanować inych pomocy to twój koniec !!!!!!

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Masz tez troche nauczke...ja np nigdy nikomu obcemu bym zadnych pieniedzy nie pozyczyl (tym bardziej przez internet)...Fakt jest taki ze jakkby nie patrzec masz te 50$ od party i jestes teoretycznie na zero (jak sie nie myle to chyba jeszcze jakies party poitns dostales). Oczywiscie rozumiem Twoje zdenerwowanie no ale sa ludzie i "ludzie".

  5. #5
    Ale tylko teoretycznie mam 50$ dalej jestem stratny - 50$ a party points to mnie mało interesują w tej sprawie . Powiem tak ten koles jak by ie patrzyl na to jest oszustem . Ja jak bym pozyczył od kogoś kase to bym mu ją napewno oddał nie wazne czy ktoś by dostał za to 100$ czy 500$ bonusa pozyczka to jst pozyczka nalezy jąoddać . Mam tu jednego kolege któremu pozyczylem 200$ i on je przegrał lecz sam się do tego przyznał i poprosił by mu tona raty rozłozyć . Wszystko oddał tak jak obiecał i tez mu zaufałem nie widząc go nigdy na oczy to się nazywa zaufanie .
    jak by ten koleś Ospre poprosił mnie jeszcze o takie dwa bonusy bym go polecił to bym mu wtedy to oddał te 50$ bo na początku miałem taki zamiar .Chcąc komuś pomóc stanąć na nogi zostałem oszukany a taki numer to na krótką mete zapewniam , że więcej on straci niż ja tego jestem pewien na 100%.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    lOl!!!!!!
    Stary wogole ty zapomniales w jakim kraju ty zyjesz?Pozyczac obcej osobie pieniadze!?!?!
    "Bo on mi obiecal",popatrz na politykow ktorych wybrales oni obiecuja, krecą,kłamia itp,a ty pozyczyles kase jakiemus podworkowemu cwaniaczkowi!Oco chodzi...

  7. #7
    Wiesz wszystkich nie moznapakować do jednego worka , ale wiesz oszusci muszą być tepieni bo takie oraz inne oszustwa odbiją się na innych uczciwych graczach . Ja tego gościa nie rozumiem tak łatwo się połaszczył na 50$ i co mu to dało ??

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    W zyciu nie dalbym kasy komus kogo nie znam, badz nie darze olbrzymim szacunkiem.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    ... Ja tego gościa nie rozumiem tak łatwo się połaszczył na 50$ i co mu to dało ??

    No jak to co ? ze ma teraz 160 zlotych w kieszeni :lol:

    pzdr

  10. #10
    To teraz nich się cieszy tymi 160 zł bo tylko mu to pozostanie