Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Cytat:
    kradzieży polegających na okradaniu osób z ich dóbr


    a na czym polegają inne rodzaje kradzieży?

    Warsaw
    Warsaw: no jakto na czym? . Znajdujesz piekna kobiete... Upijasz ja i bajerujesz a pozniej w domu kradniesz jej...

  2. #22
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    PawelRad nie dziw sie ze takie cos cie spotkalo.Napisales ze spotkales tu jeszcze innych oszustów.Wymień ich zeby na przyszlosc mozna bylo uwazac.
    A jak juz chciales kogos polecac to jakas znajomą osobę z forum a nie pierwszego lepszego.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    mam dziwne wrazenie ze lottoman i pawelrad to jedna i ta sama osoba .. ale moze to tylko moje glupie przypuszczenia...


    pzdr.

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Wątpie...

  5. #25
    mam dziwne wrazenie ze lottoman i pawelrad to jedna i ta sama osoba .. ale moze to tylko moje glupie przypuszczenia...
    To jednak nie ta sama osoba to jest tez osoba ktorej nie znałem pozyczałem jemu juz kilka razy po 50$ zawsze oddawał i o takiej osobie mogę powiedzieć , że jest uczciwa .A dlaczego pomyślałeś ,że to dwie same osoby chyba nie miało by to sensu .

    Podawanie innych oszustów nie ma chyba jak narazie sensu .Proponował bym by zainteresowane uczciwą grą w pokera wymysliły coś takiego na wzor osłony uczciwych graczy .Podam tak szybko przykład moze byc smieszny ale chodzi mi o cel tego działania .

    Np: zakladamy organizacje ,komitet itp miejsze o nazwę zgłaszają sie wszystkie uczciwe osoby ktore graja w pokera i nie oszukują romow oraz innych ludzi wtedy np jak by zablokowali polaków w jakims roomie czy byzakazali bonusów dla polaków to mozna było by sie dogadac z poker roomem i zakazy by tych ludzinie dotyczyli.

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    uczciwą grą w pokera wymysliły coś takiego na wzor osłony uczciwych graczy
    wedle polskiego prawa na tym forum nie ma uczciwego gracza :twisted:

  7. #27
    Chyba wiesz tak naprawde o co mi chodziło ?

  8. #28
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Szkoda ze nikt mi ot tak sobie nie pozyczyl kasy. :P
    PawelRad tak to jest dobry pomysł ale jak ty to sobie wyobrazasz?Jakas rekrutacja?Droga eliminacji?

  9. #29
    Moze nie drogą rekrutacji ale sposob na to jest sporo.

  10. #30
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    No to w takim razie zapytam inaczej.Na jakiej zasadzie przyjmowałbyś ludzi do takiej organizacji?
    Wiekowo?Moze jakies referencje od pokerromów?