Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Poker w ZG

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Witam mam pytanko czy jest zapotrzebowanie na pokera w ZG , jest sens robić ligę pokerową ??

  2. #2
    Cos powoli rozkreca sie w lubuskim Napewno jest duzo osob ktore graja w pokera. W Sulechowie (20 km od ZG) gra juz regularnie prawie 30 osob gramy 7 tygodni a zaczynalismy od 15 osob. W ZG rowniez sa plany na powstanie jakis rozgrywek. Wydaje mi sie że jest to kwestia czasu. Jezeli uda sie zrobic jakas ciekawa lige to moze byc jedna z wiekszych w kraju

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Generalnie mam zamiar zrobic lige w ZG , dlatego pytalem , jezeli moglibysmy liczyc na ekipe z Sulechowa to juz dla nich chociazby jest sens to robic wiec zapewne od Pazdziernika cos ruszy, dzieki za odpowiedz

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    a ktos orientuje sie moze w jakim klubie pubie mozna by zrobic lige pokerowa??

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Jesli chodzi o lokale i miejsce do ligi to z checia ci pomoge pracuje w tej branzy od kilku lat a co do ludzi z sulechowa to mysle ze bardzo chetnie sie przeniosa a i w ZG jest kilka grup po 20 osob ktore czesto graja.
    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1
    Ja już przestałem wierzyć w jakiekolwiek tematy o lidze w ZG, kilka już było i z reguły kończą się na paru postach. Ludzie się wszędzie mogą zebrać tylko nie w ZG, nie mogę tego pojąć.

    OrFrAiRe działałeś coś w tym temacie? Pomóc Ci w czymś? O ile się nie mylę mieszkasz w ZG dopiero jakiś czas, może to jest problem, czekam na jakieś konkrety, pozdr

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Liga w ZG juz powstala, 8 pazdziernika odbył się pierwszy turniej rankingowy w CLUBie 69 na Lwowskiej. Grało 28 osób i całkiem nieźle wypadło. Szczegółowe info na Zielonogórska Liga Pokera