Strona 78 z 78 PierwszyPierwszy ... 2868767778
Pokaż wyniki od 771 do 778 z 778
  1. #771
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Rion Zobacz posta
    Staram się być regularnie w katowicach na ligach - więc nie ma potrzeby fatygowania się do Chrzanowa......
    Właśnie zauważyłem że grasz w lidze do której ja czasem wpadam i przypomniałem sobie o tym temacie, to co zakład aktualny?

    Przypominam, że twierdziłeś że wchodząc allin w każdej ręce w HU grając z przeciwnikiem który gra jak chce (sprawdza z danym zakresem) wyjdziesz na 0. Twierdziłeś też że poker to w 100% gra losowa, w której cytując twoje słowa "nie da się zarabiać w długim okresie". Proponowałem więc:

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Człowieku, sprawa jest prosta, pokerstars, 200 prywatnych turniejów HU za 1,10$, dodatkowa kwota 200$ dla wygranego, jeśli jesteś taki pewny swoich racji to przyjmij wyzwanie a jeśli znów wymigasz się jakąś głupią wymówką to lepiej zamilknij bajkopisarzu.
    Co stoi więc na przeszkodzie w rozegraniu tego? Nie da się tego zrealizować na żywo bo trwało by to kilkanaście godzin, ale jeśli zaproponujesz jakąś motywującą kwotę to zgodzę się zagrać z tobą również na żywo.

  2. #772
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Ty juz jestes uwiklany w powazny zaklad, po ktorym rychlo zbankrutujesz, wiec akcji nigdzie juz nie dostaniesz

  3. #773
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Ty juz jestes uwiklany w powazny zaklad, po ktorym rychlo zbankrutujesz, wiec akcji nigdzie juz nie dostaniesz
    Jesteś pewien że go przegram?
    Postaram się w ciągu tygodnia wrzucić update + zdjęcia z wagi :>

  4. #774
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    hehe widać anoxic chyba jakąś kasiorkę wiekszą wygrał, że taki chętny na wyzwania

  5. #775
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie, po prostu to jest mega ev+ nawet za ostatnie grosze + auto

  6. #776
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    http://www.pokertableratings.com/sta...earch/nanonoko

    Myślę, że to powinno zakończyć ten wątek i bezsensowną dyskuję

  7. #777
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie, po prostu to jest mega ev+ nawet za ostatnie grosze + auto
    imo granie za wszystko co sie ma nigdy nie jest ev+