Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 102
  1. #1
    Witam

    Mam do "odsprzedania" wejsciowke do Lodzi na turniej niedzielny!!!
    To nie kawal mam ja naprawde poniewaz posiadalem wczesniej wejsciowke na niedziele a wczoraj udalo sie zgarnac pelen pakiet w (SUPER FREEROLL) czyli sobota niedziela + oplacony hotel.
    Po uzgodnieniu z Sportingbet (mihau) moge jedna z wejsciowek na niedziele odsprzedac dowolnemu graczowi, jedyny warunek to aktywne konto w Sportingbet. Niebiore pod uwage zadnych kryterii typu ile grasz czy jestes vipem itp. takze moze ja zgarnac kazdy Jak juz mowilem jedyny warunek to aktywne konto w sportingbet!(to nie moj wymysl )
    Wiem ze chetnych bedzie spewnoscia paru wiec zrobimy to w najprostrzy sposub, kto da wiecej ten jedzie Przypominam ze wejsciowka jest na turniej niedzielny czyli jej wyjsciowa wartosc to 500zl
    Zgodnie z uzgodnieniami z Sportingbet (mihau) musze w miare szybko podac osobe ktora "odkupi" odemnie wejsciowke na niedzielny turniej poniewaz sportingbet chce zamykac powoli juz liste graczy.
    Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt najlepiej w tym temacie lub poprzez gg 3666893, koniec przyjmowania ofert to niedziela godz. 18, wygrywa ten kto dal najwiecej
    Wasze oferty bede publikowal "w miare aktualnie" w tym temacie.

    pozdro i do zobaczenia w Lodzi

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jak bez ceny minimalnej to daje 50 zł moze nikt nie zobaczy tego tematu do niedzieli :wink:

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Kupię za 500zł.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    szach mat

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    szach mat
    to znaczy że sprzedana ?

    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez BAX
    zrobimy to w najprostrzy sposub, kto da wiecej ten jedzie
    Najprostrzy? Chyba liczykrupo miałeś na myśli najkorzystniejszy dla Ciebie :?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    szach mat
    Ehehheehe naprawde, zajebiscie poprawiles mi tym humor. Prawie z krzesla spadlem...

  8. #8
    Jeszcze raz jesli ktos niezrozumial, kto da wiecej ten otrzymuje wejsciowke ( zasada okrutna lecz sprawiedliwa) , czyli w przypadku gdy gracz "Y" dal 500zl a gracz "X" da np. 510zl jedzie pan "X" i tak dalej...... wasze oferty ( przyjmowane ) beda do niedzieli do godz. 18
    Przypominam ze wejsciowke otrzyma gracz, ktory ma aktywne konto w Sportingbet ( to nie moj wymysl - wkoncu Sportingbet jest organizatorem ) wiec zeby niebylo nieporozumien.

    pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a nie wydaje ci sie ze po mesku i sportowemu bedzie odstapic(odsprzedac) swa wejsciowke kielbax'owi ??? przypominam historie z 1 satelitki
    ciekawe czy znajda sie osoby mnie popierajace...

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez palo
    a nie wydaje ci sie ze po mesku i sportowemu bedzie odstapic(odsprzedac) swa wejsciowke kielbax'owi
    w sumie było by to bardzo dobre zachowanie i niejako pokuta za tanten turniej dla Baxa

    ale jak zauwazyl Kirek widac ze Bax chce na tej wejsciowce jak najwiecej zarobic to watpie by zdobył sie na taki gest