Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Ja tez powinienem byc, o ktorej start ?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    19

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Dzisiaj proponujemy stolik , powtorka z wczorajszego. 2-4 DC,kolko omaha PL,kolko HOLDEM NL.Start 17:00!!

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Czorny kusisz:}

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Moze pizza bedzie na nas czekac :PP Tez powinienem byc

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    6 wrzesnia w saczu jest turniej na ktory mozna sie rejestrowac przez soft unibeta w zakladkach turnieje specjalne ktorego byin wynosi 75euro. Jest to turniej do ktorego dodany jest bilet na usop krakow. jezeli bedzie wiecej niz 50 osob beda to 2 wejsciowki dodane.
    Ostatnio edytowane przez pajak23 ; 01-09-2009 o 20:25

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    "W przypadku gdy w końcowym rankingu dwóch lub więcej graczy będzie posiadać ten sam wynik punktowy wyższą pozycję zajmie ten, który zajął wyższe miejsce w ostatnim turnieju z udziałem przynajmniej jednego z nich."

    a nie to ile wiecej zdobili pierwszych miejsc, potem odpowiednio drugich itd ?
    gracie lige.. liczy sie postawa w sezonie

    Tak samo druga akcja jezeli odpadaja z takim samym stackiem to decyduje uklad jaki maja ... no ok moge sie zgodzic - chociaz po co zachodzic w glowe co kto ma, ale kolory kart nie moga decydowac ... to jest holdem
    dac im ex'aequo miejsca

    Jezeli ktos nie rozegra rozdania zadnego przez 90min (nie wiem czemu ten czas ale ok) to powienien byc na ostatnim miejscu sklasyfikowany, a nie w ogole. W koncu wplacil wpisowe 1pkt czy iles tam sie mu nalezy

    Nie wiem ile ten regulamin wisi bo nie wnikam w to, nudzilem sie troche z rana to przeczytalem i zdazylem jeszcze zglosic uwagi przed rozpoczeciem

    edit: jeszcze bym dodal jakis punkt mowiacy o rozdzielaniu i przesadzaniu graczy w trakcie turnieju, zeby nie bylo samowolki ktora moze miec wplyw na wyniki czesto

    edit2: za to wzor do klasyfikacji mi sie bardzo podoba
    tylko znowu trzeba byc na wszystkich 12 turniejach.. przynajmniej dwa sie powinno odliczac bo jezeli komus losowo cos wypadnie to traci nawet 100pkt do tego ktory wygral.. praktycznie nie do odrobienia

    ps. ktos ma ochote dzis na stolik ? bede w klubie od 17:30 gdzies jakbyscie sie mieli zebrac to moge nawet .50/.50 zagrac
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 01-09-2009 o 11:15

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Zapraszam na jutrzejszy turniej, rozpoczynający nowy sezon tarnowskiej ligi pokera. Regulamin uległ pewnym zmianom.
    Zwracam uwagę na cztery ważne aspekty:
    - brak możliwości zapisów telefonicznych (chyba że za pośrednictwem innej osoby przy równoległym uiszczeniu wpisowego)
    - w ciągu pierwszych 90 minut należy rozegrać przynajmniej jedno rozdanie (nie dotrzymanie tego warunku skutkuje nie uwzględnieniem w klasyfikacji turniejowej i równoczesnym brakiem zwrotu wpisowego)
    - zmiana wzoru punktacji ligowej
    - termin Mastersa: 26.11.2009

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    13
    o ktorej mniej wiecej turniej moze sie skonczyc?

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez GrzesVP Zobacz posta
    o ktorej mniej wiecej turniej moze sie skonczyc?
    dla zwycięzcy zazwyczaj w granicach 22.30 - 23.30