Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Niedawno zakończył się organizowany przez Betclic konkurs EuroPoker. Uczestnicy podzieli pomiędzy siebie 65 000€ oraz zagrali dodatkowy turniej, którego zwycięzca otrzymał pakiet na zbliżający się wielkimi krokami main event Barcelona Open. Będzie on reprezentował Betclic w tym prestiżowym turnieju już w sobotę 5 września.

    Poniżej krótki wywiad z triumfatorem, który na wyjazd do słonecznej Barcelony nie wydał ani centa. Nagroda warta 10.000€ przypadła mu wyłącznie za wyśmietnie wyniki w darmowym turnieju EuroPoker. Zapraszamy zarówno do przeczytania wywiadu, jak i śledzenia nowych promocji na Betclic - już wkrótce kolejne okazje do zagranicznych wyjazdów na prestiżowe turnieje.

    1.) Witam. Proszę powiedzieć coś o sobie. Jak długo gra Pan w pokera i jakie były tego początki?

    Hej, mam na imię Rafał, lat 34. W pokera gram od najmłodszych lat. Pamiętam, że pierwszy raz zagraliśmy z kolegą ze szkoły po obejrzeniu kultowego filmu „Wielki Szu”. Był to, co prawda Poker pięciokartowy, ale tylko taki był wtedy popularny. W Texas Holdem w internecie natomiast gram już od 3 lat. Wszystko zaczęło się od obejrzenia transmisji telewizyjnej właśnie z Barcelony. Dowiedziałem się wtedy, że niektórzy z uczestników zakwalifikowali się do turnieju za pośrednictwem pokera on-line. Postanowiłem również spróbować i rozpocząłem zabawę z pokerem w sieci.

    2.) Ile czasu w tygodniu poświęca Pan na to hobby oraz czy traktuje je zupełnie zabawowo, czy też ma Pan jakiś założony cel w swojej pokerowej karierze?

    W pokera gram codziennie ok 5-6 godzin i traktuję go bardzo poważnie. Moim celem pokerowym było wygranie pakietu do dużego turniej na żywo (właśnie go zrealizowałem ) oraz wygranie dużego turnieju on-line z pulą nagród ponad 100.000€.

    3.) Czemu wybrał Pan BetClic, jako swoją pokerową platformę i co Pan o niej sądzi?

    Wybrałem BetClic, ponieważ dba o polskiego klienta - organizuje ciekawe promocje i konkursy tylko dla Polaków.
    Promocja Europoker to był strzał w dziesiątkę, zarówno formuła jak i nagrody! Należy się wam za to duża pochwała, wszystkie platformy pokerowe powinny się uczyć od Was. To niesamowite - nie inwestując ani centa wygrałem pakiet wart 10.000€.


    4.) Jak przebiegał w Pana wykonaniu ten turniej?

    Sam turniej przebiegał dla mnie bardzo pomyślnie. Początki były, co prawda bardzo trudne, ponieważ graliśmy na stole tylko we dwóch. Jednak w końcu przeniosło mnie na inny stół, gdzie gra odbywała sie normalnie. Przez długi czas byłem liderem, aż do momentu, kiedy przegrałem dużą pulę mając na ręce Króla i Damę a przeciwnik Króla i Dziesiątkę. Na flopie udało mu się trafić dwie pary, a turn i river mi nie pomogły. Na szczęście później odrobiłem tę stratę i na stół finałowy dotarłem, jako chip leader. Decydujące o powodzeniu w całym turnieju było rozdanie, w którym wygrałem mając na ręce Asa i Damę przeciwko parze Króli innego gracza, a już na flopie doszły dwa Asy. Mając dużą przewagę w żetonach mogłem grac swobodniej i wywierać presję na przeciwnikach. Sama rozgrywka finałowa była tylko formalnością, ponieważ miałem olbrzymią przewagę w żetonach.

    5.) Dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi i życzę powodzenia w Barcelonie.

    Dziękuję i do zobaczenia przy stole.

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez BetClic Zobacz posta
    4.) Jak przebiegał w Pana wykonaniu ten turniej?

    Sam turniej przebiegał dla mnie bardzo pomyślnie. Początki były, co prawda bardzo trudne, ponieważ graliśmy na stole tylko we dwóch. Jednak w końcu przeniosło mnie na inny stół, gdzie gra odbywała sie normalnie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez BetClic Zobacz posta
    Wybrałem BetClic, ponieważ dba o polskiego klienta - organizuje ciekawe promocje i konkursy tylko dla Polaków.
    Srały muszki będzie wiosna

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Srały muszki będzie wiosna
    dokladnie to pytanie i odpowiedz pisal w calosci support betlicu na 100%

    wszystkie platformy pokerowe powinny się uczyć od Was.
    najz dżołk
    Ostatnio edytowane przez babilon16 ; 27-08-2009 o 16:24

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Akurat nie pisał tego support Betclic, ani ja żeby było smieszniej. Jest to autentyczna wypowiedź gracza chwilę po tym jak wygrał wycieczkę do Barcelony.

    Inna sprawa, że naprawdę staramy się dbać o naszych klientów, o czym może świadczyć rosnąca ich liczba

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez BetClic Zobacz posta

    Inna sprawa, że naprawdę staramy się dbać o naszych klientów
    Czy aby napewno??

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...bry-watek.html

    Bo ja tu widzę raczej olewanie klienta niz dbanie o niego

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ile jack daniels ma lat? :P gdzies okolo 34 chyba :P

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    lol JD raczej by nikomu tak odbytu nie wypiescił zreszta on jest chyba z mojego rocznika wiec ma 36

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Czy aby napewno??

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...bry-watek.html

    Bo ja tu widzę raczej olewanie klienta niz dbanie o niego
    Zapewniam, że nikogo nie olewamy a wszystkich klientów traktujemy bardzo poważnie.

    Najlepiej, żeby osobiście się Pan o tym przekonał grając na Betlic.

    Serdecznie zapraszam.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez BetClic Zobacz posta
    Akurat nie pisał tego support Betclic, ani ja żeby było smieszniej. Jest to autentyczna wypowiedź gracza chwilę po tym jak wygrał wycieczkę do Barcelony.

    Inna sprawa, że naprawdę staramy się dbać o naszych klientów, o czym może świadczyć rosnąca ich liczba
    Nie powiedziałby inaczej bo byście mu jeszcze zabrali ten pakiet

    a poza tym jakby powiedział źle o Was to byście nie dali do druku

    btw. graty dla niego